Studia II stopnia na piotrkowskim uniwersytecie

ePiotrkow Czwartek, 18 czerwca 20200 2038
W nadchodzącym roku akademickim 2020/2021 piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego uruchamia studia II stopnia na kierunku administracja. Studia te będą prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim otrzymała pozwolenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na utworzenie studiów II stopnia na kierunku administracja. To następna nowość, jaką oferuje lokalna uczelnia w nadchodzącym roku akademickim 2020/2021.

Studia na kierunku administracja mają na celu przede wszystkim przygotowanie nowoczesnych administratywistów, profesjonalnych, przyszłych urzędników do wykonywania zadań związanych z pracą w instytucjach sektora publicznego. Studenci zostaną także przygotowywani do aktywności zawodowej w warunkach członkostwa Polski w Unii Europejskiej. W ramach założeń programowych, zajęcia prowadzone na kierunku administracja odbywać się będą w instytucjach i placówkach takich jak Sejm czy Najwyższa Izba Kontroli.


Studia na kierunku administracja prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Natomiast kształcenie poszerzone zostało o nowe grupy przedmiotów z zakresu: administracja samorządowa oraz administracja gospodarcza i podatkowa.

 

Wszystkie osoby zainteresowane kierunkiem oraz rekrutacją zapraszamy na stronę: http://unipt.pl/?page_id=8838,

bądź do kontaktu telefonicznego: 44 732 74 18 .

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat