Strefa Rodzica w PCMD w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 06 marca 20205 2149
W Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie powstanie Strefa Rodzica. W Oddziale Dziecięcym tej placówki zostanie utworzona przestrzeń, w której mali pacjenci oraz ich opiekunowie będą mogli w przyjemny sposób spędzać czas. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego projektu "Strefa Rodzica. Budimex dzieciom".
W tych pomieszczeniach znajdować się będzie Strefa Rodzica

Prace remontowe rozpoczną się już w tym miesiącu. W żaden sposób nie zakłócą one pracy Oddziału i nie będą miały wpływu na komfort i bezpieczeństwo pacjentów. - Wiemy, jak ważne dla lokalnej społeczności jest Powiatowe Centrum Matki i Dziecka. Chcemy odpowiednio zadbać o komfort dzieci i rodziców przebywających na Oddziale Dziecięcym. Każda Strefa Rodzica to indywidualny projekt. Przestrzeń, która powstanie w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim idealnie połączy oczekiwania szpitala oraz realne potrzeby małych pacjentów i ich opiekunów – mówi Katarzyna Wójcik, koordynująca programy społeczne w Budimeksie.


Otwarcie 33. Strefy Rodzica zaplanowane jest na kwiecień, po świętach wielkanocnych.

 

 

 

 

(źródło: Budimex)


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.03.2020 10:19

Bylysmy z córka w szpitalu przez tydzień w lutym, warunki bardzo dobre - niegodne jest narzekanie. Pozdrawiamy lekarzy i cudowne Panie pielęgniarki i cały personel.

20


gość ~gość (Gość)08.03.2020 13:36

Lekarzy nie ma do pracy. Kosmiczne stawki sobie życzą. 3 oddziały na cały szpital i 100 mordek w biurach do wyżywienia. Personel od pacjenta ten prawdziwy oczywiście (dla tych co nie wiedzą to pielęgniarki, zespół karetki, technicy radiologii, personel labolatorium, salowe, lekarze.) Oni muszą robić żeby to jeszcze istniało. A tu strefa rodzica. Jeszcze 5 dyrektora dbać. 1 profesor, 2 profesor, 3 niby chirurg onkolog(Boże by nikt pod opieką nie był tej osoby) 4 ta co byla a jej ni ma. Pan psycholog co był i go ni ma. Pacjenci mają dostęp do psychologa którego w pracy się nie uświadczy, czy tak powinno być?? Kierownicy jedno osobowych działów. Sekretarki medyczne które robia z siebie ludzi będących na równi z personelem białym. (A są od robienia papierów których personel biały nie będzie robił i już.) Salowe które tak sprzątają, że śmiech na sali. Jedyny szpital w kraju,gdzie personelu nie brakuje, no cud. A NIKt problemu nie widzi.

50


sdf ~sdf (Gość)08.03.2020 09:28

Rychło wczas … ale gdyby nie inicjatywa sponsora to zapewne nigdy by coś takiego nie powstało

31


sdfsdf ~sdfsdf (Gość)07.03.2020 16:08

Kanapa mocno używana?

20


kobiety mają rodzić bezpiecznie ~kobiety mają rodzić bezpiecznie (Gość)07.03.2020 12:09

Fachowcy na poziomie potrzebni od zaraz, a nie kosmetyka.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat