Strażacy ćwiczyli "na wodzie"

ePiotrkow Niedziela, 25 lipca 20211 1939
Strażacy z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego uczestniczyli w ćwiczeniach na akwenach regionu. Manewry mają pomóc podniesieniu jakości współpracy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego „Piotrków” i ochotniczych straży pożarnych, realizujących podstawowy zakres ratownictwa wodnego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczego na terenie powiatu piotrkowskiego.

Ładuję galerię...

Ćwiczenia zostały przeprowadzone na zalewie Cieszanowickim, zalewie Sulejowskim oraz na zalewie w Czarnocinie.


Podczas szkolenia zapoznano uczestników z warunkami prowadzenia działań z zakresu ratownictwa wodno-nurkowego, zasadami współpracy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Piotrków" oraz OSP, a także doskonalono techniki działań nurkowych i ratownictwa powierzchniowego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.07.2021 19:04

A czemu cwiczenia nie odbywaly sie na naszym superczystym Sloneczku?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat