Straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w sygnalizację

ePiotrkow Wtorek, 11 sierpnia 202037 19314
Do kolizji drogowej doszło we wtorkowe popołudnie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego i al. Concordii. W wyniku zdarzenia uszkodzona została sygnalizacja świetlna. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ładuję galerię...

Kierująca samochodem Audi A3, jadąc od strony Bełchatowa chciała skręcić z Sikorskiego w Concordii. W trakcie wykonywania manewru straciła jednak panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup sygnalizatora. 19-letnia mieszkanka powiatu opoczyńskiego nie odniosła poważnych obrażeń, podobnie jak jej trzech pasażerów - informuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Kobieta za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

asdfghjkl ~asdfghjkl (Gość)12.08.2020 09:20

ile płacicie za zdjęcia? mieszkam niedaleko, często widzę wypadki, mógłbym dorobić

21


gość ~gość (Gość)13.08.2020 07:04

Widziałem ostatnio specjalistę EP na tym skrzyżowaniu, który jechał pod prąd z ogromnym zdziwieniem na twarzy, co to mu wszyscy mrugają i trąbią, myślał może, że tylu znajomych ma. EOP, EP, ETM czy EPI jak nie umi to nie umi, koniec tematu :)

01


gość ~gość (Gość)12.08.2020 12:23

Dlaczego w tamtym miejscu są posadzone takie wysokie krzaki ? Znacznie ogranicza to widoczność na tym skrzyżowaniu. Np. jadąc od Bełchatowa w ogóle nie widać samochodów nadjeżdżających z lewej strony tj. od ul Słowackiego. W innych kierunkach jest podobnie. Zwłaszcza to może być bolesne przy niedziałającej sygnalizacji. Jadąc od Bełchatowa ma się niby pierwszeństwo, a sporo osób jedzie dużo za szybko. Dlatego dochodzi tam do wielu dzwonów. Kiepska widoczność. Co z tego, że jedziesz prawidłowo jak nie masz szansy zobaczyć kogoś kto pojedzie sobie na czerwonym.
Te krzaki wyglądają tak jakby ktoś celowo chciał ograniczyć widoczność w tym miejscu. Powinien ktoś to jak najszybciej zobaczyć i wyciąć, lub znacznie przyciąć te krzaczory w tym miejscu.

60


Snoop drągi drong ~Snoop drągi drong (Gość)12.08.2020 10:26

TO skrzyżowanie jest w ogóle bez sensu i "obcokrajowcy" się na nim gubią szczególnie przy zakrętach. Brak liczników też nie pomaga i wszyscy zaaaaaa szybko jadą. Jednym słowem wypadek co miesiąc i czekamy na śmiertelny, aż w końcu ktoś weźmie się za przeprojektowanie tego dziwnego, a przede wszystkim nie praktycznego tworu.

41


mim ~mim (Gość)12.08.2020 11:55

Do wszystkich komentujących specjalistów : skąd wiesz? byłeś ,widziałeś ?

26


gość ~gość (Gość)11.08.2020 17:53

Paniusia z epi pierwszy raz przejeżdżała przez miasto.

513


J ~J (Gość)12.08.2020 11:26

Cieszy mnie fakt, że w Piotrkowie mamy tyle specjalistów od zdarzeń drogowych. Niektórzy potrzebują mózgu, a inni słownika języka polskiego. Otóż oświecę Was: nie ma kierowcy, któremu nie mogłoby się to przydarzyć, ale Polacy mają w zwyczaju głupie komentarze i krytykowanie wszystkich dookoła, bo wszystko wiedzą najlepiej. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, a dziewczyna dostała nauczkę. Ciekawi mnie jednak czy "najmądrzejsi" komentujący hejtowaliby tak kogoś ze swojego otoczenia? Wątpię. Trzeba po prostu wyciągnąć wnioski (dotyczy ludzi myślących).

22


D^D ~D^D (Gość)12.08.2020 10:31

Na pewno nie jechała 50km/h tylko dużo szybciej

32


Driver ~Driver (Gość)12.08.2020 11:22

Bokiem się chciało polatać:)

30


gość ~gość (Gość)12.08.2020 09:11

Teraz pewnie znowu sygnalizacja przez tydzień będzie nieczynna, jak po dzwonię jakiś czas temu w tym miejscu.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat