Wiele wskazuje na to, że stadion PKS Polonii Piotrków przy ul. Reagana zostanie zmodernizowany i to jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie zmieni się ogrodzenie, a trybuny zostaną zadaszone.

- Chcemy zmodernizować stadion PKS Polonii Piotrków. Zrobimy to przede wszystkim z myślą o kibicach i ich bezpieczeństwie. Chcielibyśmy ogrodzić stadion i zadaszyć trybuny. To są na razie zamiary. Potrzebna jest nam jeszcze ostateczna decyzja Rady Miasta i prezydenta, ale jest duża szansa, że projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku - powiedział Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.

00

gość ~gość (Gość)12.04.2019 10:46

Ludzie ogarnijcie się! Czytając tyle hejtu wobec innych to pokazuje ze w PT jest duża zazdrość z innej strony. Polonia ma jedno powtarzam jedno boisko na 7 grup plus seniorzy, czasami ale to czasami korzystaj z budowlanki. Najprawdopodobniej Będą grać w 4 lidze to co maja tu grać wszyscy żeby boisko wyglądało jak w Rozprzy! Zastanówcie się sami co piszecie. Concordia ma 3 boiska, główne, 2 boczne i chyba basen. To czemu inne drużyny nie grają na głównej płycie Concordia przecież tam gra B klasa, która każdy może założyć.. a jednak się nie da. Bo boiska maja ograniczony czas pracy. Z tego co ostatnio widziałem to na Polonii sporadycznie występuje drużyna Piotrcovii. Wszystko jest do weryfikacji tylko trzeba chcieć. A nie siedzieć przed kompem i grać hejtera. Pozdrowienia dla piotrkowskiego sportu całego! Bez wyróżnień, każdy niech robi to co najlepsze dla piotrkowskich kibiców.

03

rodzic, podatnik (40% podatku idzie   do gminy z naszych kieszen ~rodzic, podatnik (40% podatku idzie do gminy z naszych kieszen (Gość)12.04.2019 22:32

Jaki stadion Polonii chyba OSiR Piotrków tak ? Na remont jest, a inne boiska nie dopuszczane do gry bo nie ma na kilka wywrotek ziemi ... może dyrektor umożliwi innym granie, a nie oczku w głowie urzędu miasta . Czy wiceprezydent miasta i dr osir to rodzina ..... I czy ktoś jest wstanie powiedzieć jakim kryterium kieruje sie OSiR wystawiając faktury za boiska od metra od zawodnika czy od widzi misie ..... czy może ktoś podać w mediach publicznych ile poszczególne kluby płaca za wynajem boisk ...

10

gość ~gość (Gość)12.04.2019 13:31

Potwierdzam, rocznik 2005 - nie miał treningów w ogóle!!! Ale teraz się zastanawiam, czy w takim razie jacyś wybrańcy jednak trenują - w takim razie żenada, że rocznik mojego syna nie!

20

123 ~123 (Gość)12.04.2019 13:24

Szanowny Panie Prezydencie i Prezesie OZPN co z tym tematem ?

20

gość ~gość (Gość)12.04.2019 12:29

Dziękuje zero pytań! Bronią się wynikami.
Widać było to od początku spotkania, podczas którego od razu narzucili szybkie tempo gry i mieli przewagę w posiadaniu piłki. Było dużo sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafiliśmy to zamienić na gole. W końcu w 29. minucie spotkania dośrodkowanie Mateusza Jakubiaka na bramkę zamienił Adrian Malicki. Druga bramka padła po bardzo dobrym podaniu z boku Tomasza Wrony do Mateusza Jakubiaka, który nie miał żadnych problemów i skierował futbolówkę do bramki. Minutę po strzelonej bramce ten sam zawodnik po szybkiej akcji zespołowej zdobywa kolejną bramkę. Do przerwy prowadzimy 0:3. Kolejne trafienie padło już na początku drugiej połowie spotkania po bardzo szybkim odbiorze piłki przez Mateusza Jakubiaka, który zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów, prowadzimy 4:0. W 65 minucie Jakubiak został sfaulowany w polu karnym i Pan sędzia wskazuje na rzut karny. Do piłki podchodzi Malicki, lecz jego strzał broni bramkarz Gorzkowic. Na rehabilitacje popularnego Malina nie czekaliśmy długo, bo już w 69 minucie mamy kolejną bramkę fantastyczną bramkę. Adrian uderzył w samo okienko bramki i dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz gospodarzy odprowadził piłkę tylko wzrokiem. Polonii mało i cały czas atakuje i w 67 minucie swoją czwartą bramkę kompletuje kapitan naszej drużyny Mateusz Jakubiak, który pewnym uderzenie posyła piłkę do bramki. Na 0:7 podwyższył Michał Wiśniewski, który wykazał się dużym spokojem w polu karnym przeciwnika i pokonał bramkarza technicznym strzałem. Wynik meczu w pełni oddaje przebieg spotkania. Poloniści rozegrali bardzo dobre spotkanie z na trudnej murawie. Cieszy coraz lepsza dyspozycja naszych zawodników z meczu na mecz, gdzie było to już widoczne w dzisiejszym spotykaniu, prowadziliśmy grę, dominowaliśmy, posiadaliśmy piłkę i stwarzaliśmy sytuacje bramkowe.

02

gość ~gość (Gość)12.04.2019 12:02

Na stadionie Polonii trenuje TYLKO Polonia!!! Jeżdżę tam rowerem - ten stadion przez większość tygodnia stoi pusty. Jako jedyny klub nie organizuje treningów jesienno-zimowych dla dzieci i młodzieży na salach. Jako jedyni cały rok mają braki w rocznikach - dobrej reklamy to nie przynosi, poziom kultury rodziców, kibiców, trenerów, zawodników niestety także nie.

30

Wyzwolenia1951 ~Wyzwolenia1951 (Gość)12.04.2019 12:02

PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA IDZIE DALEJ! brawo Miasto, brawo Klub. BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY!!!!

02

LST ~LST (Gość)12.04.2019 10:37

A co z zagospodarowaniem terenu na stadionie miejskim i adaptacją wolnych terenów (po dawnych basenach) na boiska treningowe dla najmłodszych piłkarzy (drużyn innych niż Polonia). Kwestia pozbycia się 2-3 drzew i mamy kolejne dwa małe boiska.
Niestety z tego co obserwuje są kluby ważne i ważniejsze.....
Z całym szacunkiem do wszystkich drużyn sportowych w Piotrkowie - wyraźnie widać faworyzowanie jednej przez UM.
Dlaczego na stadionie przy ul. R.Reagana (choć jest to stadion miejski) trenuje tylko jeden klub ?