Stadion PKS Polonii Piotrków zostanie wyremontowany?

Strefa FM Czwartek, 11 kwietnia 201925 5310
Wiele wskazuje na to, że stadion PKS Polonii Piotrków przy ul. Reagana zostanie zmodernizowany i to jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie zmieni się ogrodzenie, a trybuny zostaną zadaszone.
fot. K. Budny
fot. piotrkow.pl

- Chcemy zmodernizować stadion PKS Polonii Piotrków. Zrobimy to przede wszystkim z myślą o kibicach i ich bezpieczeństwie. Chcielibyśmy ogrodzić stadion i zadaszyć trybuny. To są na razie zamiary. Potrzebna jest nam jeszcze ostateczna decyzja Rady Miasta i prezydenta, ale jest duża szansa, że projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku - powiedział Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. 

 

Szczegóły dotyczące formy i terminu modernizacji stadionu nie są jeszcze znane. 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.04.2019 00:05

7 grup? Udowodnij Lechu

00


gość ~gość (Gość)12.04.2019 10:46

Ludzie ogarnijcie się! Czytając tyle hejtu wobec innych to pokazuje ze w PT jest duża zazdrość z innej strony. Polonia ma jedno powtarzam jedno boisko na 7 grup plus seniorzy, czasami ale to czasami korzystaj z budowlanki. Najprawdopodobniej Będą grać w 4 lidze to co maja tu grać wszyscy żeby boisko wyglądało jak w Rozprzy! Zastanówcie się sami co piszecie. Concordia ma 3 boiska, główne, 2 boczne i chyba basen. To czemu inne drużyny nie grają na głównej płycie Concordia przecież tam gra B klasa, która każdy może założyć.. a jednak się nie da. Bo boiska maja ograniczony czas pracy. Z tego co ostatnio widziałem to na Polonii sporadycznie występuje drużyna Piotrcovii. Wszystko jest do weryfikacji tylko trzeba chcieć. A nie siedzieć przed kompem i grać hejtera. Pozdrowienia dla piotrkowskiego sportu całego! Bez wyróżnień, każdy niech robi to co najlepsze dla piotrkowskich kibiców.

03


rodzic, podatnik (40% podatku idzie   do gminy z naszych kieszen ~rodzic, podatnik (40% podatku idzie do gminy z naszych kieszen (Gość)12.04.2019 22:32

Jaki stadion Polonii chyba OSiR Piotrków tak ? Na remont jest, a inne boiska nie dopuszczane do gry bo nie ma na kilka wywrotek ziemi ... może dyrektor umożliwi innym granie, a nie oczku w głowie urzędu miasta . Czy wiceprezydent miasta i dr osir to rodzina ..... I czy ktoś jest wstanie powiedzieć jakim kryterium kieruje sie OSiR wystawiając faktury za boiska od metra od zawodnika czy od widzi misie ..... czy może ktoś podać w mediach publicznych ile poszczególne kluby płaca za wynajem boisk ...

10


gość ~gość (Gość)12.04.2019 13:31

Potwierdzam, rocznik 2005 - nie miał treningów w ogóle!!! Ale teraz się zastanawiam, czy w takim razie jacyś wybrańcy jednak trenują - w takim razie żenada, że rocznik mojego syna nie!

20


123 ~123 (Gość)12.04.2019 13:24

Szanowny Panie Prezydencie i Prezesie OZPN co z tym tematem ?
https://www.epiotrkow.pl/news/-Mlode-orly-wyladuja-tez-w-Piotrkowie,29041

20


gość ~gość (Gość)12.04.2019 12:29

Dziękuje zero pytań! Bronią się wynikami.
Widać było to od początku spotkania, podczas którego od razu narzucili szybkie tempo gry i mieli przewagę w posiadaniu piłki. Było dużo sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafiliśmy to zamienić na gole. W końcu w 29. minucie spotkania dośrodkowanie Mateusza Jakubiaka na bramkę zamienił Adrian Malicki. Druga bramka padła po bardzo dobrym podaniu z boku Tomasza Wrony do Mateusza Jakubiaka, który nie miał żadnych problemów i skierował futbolówkę do bramki. Minutę po strzelonej bramce ten sam zawodnik po szybkiej akcji zespołowej zdobywa kolejną bramkę. Do przerwy prowadzimy 0:3. Kolejne trafienie padło już na początku drugiej połowie spotkania po bardzo szybkim odbiorze piłki przez Mateusza Jakubiaka, który zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów, prowadzimy 4:0. W 65 minucie Jakubiak został sfaulowany w polu karnym i Pan sędzia wskazuje na rzut karny. Do piłki podchodzi Malicki, lecz jego strzał broni bramkarz Gorzkowic. Na rehabilitacje popularnego Malina nie czekaliśmy długo, bo już w 69 minucie mamy kolejną bramkę fantastyczną bramkę. Adrian uderzył w samo okienko bramki i dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz gospodarzy odprowadził piłkę tylko wzrokiem. Polonii mało i cały czas atakuje i w 67 minucie swoją czwartą bramkę kompletuje kapitan naszej drużyny Mateusz Jakubiak, który pewnym uderzenie posyła piłkę do bramki. Na 0:7 podwyższył Michał Wiśniewski, który wykazał się dużym spokojem w polu karnym przeciwnika i pokonał bramkarza technicznym strzałem. Wynik meczu w pełni oddaje przebieg spotkania. Poloniści rozegrali bardzo dobre spotkanie z na trudnej murawie. Cieszy coraz lepsza dyspozycja naszych zawodników z meczu na mecz, gdzie było to już widoczne w dzisiejszym spotykaniu, prowadziliśmy grę, dominowaliśmy, posiadaliśmy piłkę i stwarzaliśmy sytuacje bramkowe.

02


gość ~gość (Gość)12.04.2019 12:02

Na stadionie Polonii trenuje TYLKO Polonia!!! Jeżdżę tam rowerem - ten stadion przez większość tygodnia stoi pusty. Jako jedyny klub nie organizuje treningów jesienno-zimowych dla dzieci i młodzieży na salach. Jako jedyni cały rok mają braki w rocznikach - dobrej reklamy to nie przynosi, poziom kultury rodziców, kibiców, trenerów, zawodników niestety także nie.

30


Wyzwolenia1951 ~Wyzwolenia1951 (Gość)12.04.2019 12:02

PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA IDZIE DALEJ! brawo Miasto, brawo Klub. BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY!!!!

02


LST ~LST (Gość)12.04.2019 10:37

A co z zagospodarowaniem terenu na stadionie miejskim i adaptacją wolnych terenów (po dawnych basenach) na boiska treningowe dla najmłodszych piłkarzy (drużyn innych niż Polonia). Kwestia pozbycia się 2-3 drzew i mamy kolejne dwa małe boiska.
Niestety z tego co obserwuje są kluby ważne i ważniejsze.....
Z całym szacunkiem do wszystkich drużyn sportowych w Piotrkowie - wyraźnie widać faworyzowanie jednej przez UM.
Dlaczego na stadionie przy ul. R.Reagana (choć jest to stadion miejski) trenuje tylko jeden klub ?

30


gość ~gość (Gość)11.04.2019 18:26

Boże ludzie ogarnijcie się bo wszystko wam przeszkadza. Zamiast cieszyć się że w końcu sport w Piotrkowie się rozwija to jeszcze płaczecie. Nie da się od razu wszystkiego wybudować i wszystko wyremontować, potrzeba czasu i z czasem wszystko się zrobi i jak by nie patrzeć Concordia ma lepszy stadion niż Polonia wiec remont się im też należy ????

37


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat