Srebro i brąz naszych zapaśniczek

AKS PiotrkówKraj Poniedziałek, 18 listopada 20192 1783
Małgorzata Olenicz została wicemistrzynią Polski, a Julia Dolna zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Polski młodziczek w zapasach, które odbyły się w Dzierżoniowie. Dzięki medalom wywalczonym przez nasze zawodniczki piotrkowski AKS zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Małgorzata Olenicz walczyła w kategorii wagowej 36 kg, a Julia Dolna w kat. 39 kg.

 

Atletyczny Klub Sportowy znany jest przede wszystkim ze względu na sukcesy chłopaków, dlatego bardzo się cieszymy, że nasze dziewczyny coraz odważniej wkraczają na salony. Ich wielkie zaangażowanie i praca z trenerami przynoszą efekty - mówi Marcin Cejnóg, prezes Atletycznego Klubu Sportowego. Ze wszystkich naszych młodych zawodników jesteśmy ogromnie dumni. Zamiast spędzać wolny czas z telefonem w ręce czy przed ekranem komputera, wybrali wymagające treningi zapaśnicze. Za to należą im się ogromne brawa - podsumowuje prezes.

 

Bardzo blisko podium były Kinga Jaroniek (kat. 42 kg) i Karina Dolna (kat. 58 kg), obydwie zakończyły rywalizację na piątym miejscu. Atletyczny Klub Sportowy w Dzierżoniowie reprezentowały także Kinga Iznerowicz (12. miejsce w kat. 42 kg) i Zofia Jeleńczak (miejsce 11-13 w kat. 36 kg).

 

 

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aneta Filipczak Yemi Aneta Filipczak Yemiranga19.11.2019 20:19

Gratulacje dziewczyny i dla mojej córki Małgosi Olenicz

00


Aneta Filipczak Yemi Aneta Filipczak Yemiranga19.11.2019 18:02

Wszystkim dziewczyną gratuluję. Oby tak dalej. Jestem dumna z mojej córki Małgosi Olenicz kocham cię skarbeczku

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat