Sprzęt sportowy trafił do dzieci z domu dziecka i pogotowia opiekuńczego

Strefa FM Środa, 24 kwietnia 20193 2359
Podopieczni piotrkowskiego domu dziecka i pogotowia opiekuńczego otrzymali w środę nowy sprzęt sportowy. Prezenty zostały ufundowane przez stowarzyszenie Love Dance Help, organizację polonijną, działającą w Norwegii.

Ładuję galerię...

Love Dance Help to fundacja, które organizuje w Norwegii wydarzenia sportowe oraz taneczne, a z zebranych pieniędzy kupuje stroje piłkarskie dla dzieci z domów dziecka w Polsce. - Takie działania dają nam poczucie, że możemy realizować nie tylko swoje marzenia, ale także pomagać innym. Dla mnie piłka nożna zawsze była odskocznią, kiedy coś mi nie wychodziło, przychodziłem na boisko i wszystkie problemy znikały. Mam nadzieje, że u tych chłopaków jest podobnie - powiedział Michał Przybylski z fundacji Love Dance Help. - Dzięki takim inicjatywom możemy zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci, to jest bezcenne.

 

W paczkach, które otrzymali chłopcy były m.in. buty sportowe, strój i ochraniacze. Dzieci wraz z członkami fundacji rozegrali wspólny mecz. 

 

Sprzęt sportowy trafi do prawie 100 dzieci z Bełchatowa, Zduńskiej Woli, Piotrkowa oraz Łodzi.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.04.2019 21:00

Ale suuuper. Dla dzieciaków to na pewno ogromne przeżycie (3

10


uwalil bym cie raz ~uwalil bym cie raz (Gość)24.04.2019 16:27

taka powinna byc młodzież w naszym miescie szacun dla krzyzaków

10


lider ~lider (Gość)24.04.2019 12:46

Brawo Wy

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat