Sprawdziliśmy co powinieneś zrobić, jeśli nie otrzymałeś jeszcze decyzji podatkowej

UM Piotrków Trybunalski Niedziela, 15 marca 20202 3751
15 marca minie termin wniesienia pierwszej raty podatku od nieruchomości za 2020 rok, jednak część piotrkowian nie otrzymała jeszcze decyzji podatkowych. O tym co mają robić osoby, które znalazły się w takiej sytuacji powiedział nam Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta.

 

Piotrkowianie nie muszą przychodzić do Urzędu Miasta po ten dokument, ponadto nie uiszczenie opłaty do 15 marca nie spowoduje dodatkowych opłat, ponieważ mieszkańcy, którzy jeszcze nie otrzymali jeszcze decyzji, będą mieli na zapłatę dwa tygodnie od momentu skutecznego dostarczenia nakazu płatniczego – uspokaja Jarosław Bąkowicz.

 

Urzędnicy zachęcają także do tego, żeby dokonywać płatności za podatek od nieruchomości i innych opłat w sposób elektroniczny przy użyciu bankowości internetowej.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.03.2020 21:28

To się więcej papieru kupi.

21


gość ~gość (Gość)15.03.2020 16:14

Wszystko wydane na kartofle. To mnie wytłumaczy z niepłacenia.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat