Sprawdzają, czy ojciec molestował córkę

Strefa FM Czwartek, 30 kwietnia 20158 3969
Piotrkowska prokuratura sprawdza, czy 55-letni ojciec przez ostatnie 3 lata molestował swoją nieletnią córkę.
Sławomir Mamrot, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie/foto: MW

- 55-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut tego, iż w ostatnich trzech latach 2012-2015, wykorzystując stosunek zależności oraz grożąc pobiciem, doprowadził wielokrotnie swoją małoletnią (poniżej 15 lat oraz po skończeniu tego okresu) do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Przesłuchany w charakterze podejrzanego nie przyznał się do zarzucanego mu czynu - mówi Sławomir Mamrot, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.

55-latek ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do swojej córki, ponadto nie może opuszczać kraju. Wpłacił poręczenie majątkowe. Mężczyzna musi także w wyznaczonych terminach zgłaszać się na policję.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hsjdbvdhsj ~hsjdbvdhsj (Gość)01.05.2015 15:26

Od razu wsadzic go do kryminalu!! Za marihuane ktora czlowiekowi nic nie robi to od razu bylby karany, a molestowanie to co? Tylko wplacenie grzywny? Smiech na sali!

30


gość 2807 ~gość 2807 (Gość)01.05.2015 02:25

urwać jaka odrazu. co mu jest winne takie dziecko!!!!??? niech jedzie sobie na trase, tam stoi tyle dzewczynek e napewno by ktoras wychaczyl!. Powiem tak: jesli ten czlowiem zrobilby krzywke mojej malej niuni ktora kocham nad zycie jest po nim!!!!!!!!!!!!

22


michailkonstantinovic ~michailkonstantinovic (Gość)30.04.2015 17:27

oh jeja , w watykanie molestują, najczęsciej odwedzany strony porno o tematyce "gej" i jakoś porządku tam nikt nie zrobi :).... zrobi zrobi..ale sam Jezus, bo kościoł katolicki niedługo udławi się w swoich grzechach, dlatego pierwszy i ostatni Jezuita papież, kłaniał się Cyrylowi I , a Ci którzy znają trochę głębszą historię wiedzą że to Jezuici ustawili Ortodoksyjny, prawosławny koscioł. Rosja przejmie watykan , podczas upadku USA - to czego chcą wszystkie elity i rodziny królewskie. Monarchia XXI wieki całkowita władza oddana królowi (bestii, mały róg) nadciąga.

09


niby nic ~niby nic (Gość)30.04.2015 15:22

Myślę,że tu chodzi wyłącznie o kasę.Ojciec chyba ma kasę skoro wpłacił poręczenie.Teraz w modzie jest niby molestowanie jak ojciec odmawia matce czy córce drogich ciuchów ,sprzętów elektronicznych czy pieniędzy.A co tam -zemszczą się na ojcu,a najlepiej oskarżyć go o molestowanie.

102


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)30.04.2015 14:22

To ostatnio modny temat w mediach jak i dla prokuratury bo ta nie majac zadnych dowodów i tak temat bedzie drązyć .Ciekawy jestem dlaczego w innych sprawach prokuratura albo nie podejmuje tematu albo od razu umaża sprawę .bardzo łatwo kogoś zaszczuc i wrobić w cos czego człowiek nie zrobił .W ostatnich latach bylem świadkiem jak mozna człowieka zgnoić i wykończyc a wszystko w majestacie prawa ,tylko wtym przypadku sąd prokuratorura a przede wszystkim policja sie dopusciła poswiadczania nieprawdy i wykończono człowieka.Dlatego nie mam zaufania do wymiaru sprawiedliwości i podległych służb bo to gożej jak za komuny było.Dziwi mnie bezdusznośc urzedników i brak poszanowania godnosci człowieka

122


assa ~assa (Gość)30.04.2015 14:40

A gdyby była pelnoletnia unikniecie kary byłoby możliwe?Logiczne,ze nie!wiec po co podkresla się ze była maloletnia?
Jeśli okaze się prawda, to uwierzcie mi dałabym kulke w łeb! Po co dziada utrzymywać.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat