Sprawdź pogodę na najbliższe dni

Strefa FM Sobota, 09 listopada 20191 4544
Przed nami kolejny długi weekend. Jakiej pogody możemy się spodziewać w ciągu najbliższych dni? Prognozę dla słuchaczy Strefy FM Piotrków i portalu epiotrkow.pl przygotował obserwator przyrody Zdzisław Cyganiak.
fot. pixabay.com

Sobota, 9 listopada

Jak przewiduje Zdzisław Cyganiak, na termometrach maksymalnie do 15 stopni Celsjusza i jego zdaniem ma to być najcieplejszy dzień listopada. Nie powinniśmy spodziewać się opadów deszczu. CIśnienie wyniesie 992 hPa. W nocy termometry wskazywać będą 3 stopnie powyżej zera. 


Niedziela, 10 listopada

Możliwe przelotne opady deszczu, a na termometry maksymalnie wskazywać będą do 10 stopni Celsjusza. Ciśnienie na barometrze 997 hPa. W nocy na termometrach, podobnie jak w sobotę, 3 stopnie na plusie.


Poniedziałek, 11 listopada

Zdaniem Zdzisława Cyganiaka, tego dnia nie powinniśmy spodziewać się opadów deszczu. Temperatura w naszym regionie wyniesie 8-9 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1003 hPa. W nocy termometry wskazywać będą 3 stopnie, jednak temperatura przy gruncie ma być jeszcze mniejsza.


Wtorek, 12 listopada

W naszym regionie możemy spodziewać się przejaśnień i rozpogodzenia. Na termometrach nawet do 11 stopni Celsjusza. Brak opadów. Ciśnienie na barometrze 996 hPa. W nocy termometry wskazywać będą 5 stopni. 


Środa, 13 listopada

Synoptycy przewidują przelotne opady deszczu, a temperatura w naszym regionie maksymalnie do 10 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 991 hPa. W nocy 3 stopnie na plusie.


Czwartek, 14 listopada

Kolejny dzień z temperaturą około 10 stopni Celsjusza. W nocy podobnie jak w środę, czyli 3 stopnie powyżej zera. 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosciu ~gosciu (Gość)10.11.2019 07:56

sprawdzalność pogody: jakie nazwisko taka pogoda.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat