ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź, o czym piszą w najnowszym Tygodniu Trybunalskim!

Środa, 13 maja 2020 3381
Najnowszy numer Tygodnia Trybunalskiego już dostępny – online i za darmo!

Najnowszy nr TT - kliknij tutaj! 

 

W TT o tym, że liczba mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego to już tylko 71 455 osób. Urząd Miasta opublikował raport o stanie miasta za 2019 rok, w którym znaleźć można nie tylko dane o liczbie mieszkańców, ale też informacje o bezrobociu, zatrudnieniu w magistracie, liczbie zarejestrowanych samochodów, finansach miasta, komunikacji miejskiej, zasobach mieszkaniowych i mnóstwo innych ciekawostek.

 

Dziennikarze sprawdzili, co słychać na budowie autostrady A1. Pod koniec czerwca pierwsze samochody mają przejechać nowym wiaduktem na Wojska Polskiego w Piotrkowie, a na Twardosławickiej zniknie przejazd z sygnalizacją świetlną. Budowa autostrady A1 przebiega bardzo sprawnie, nawet z wyprzedzeniem harmonogramu.

 

Jak wygląda sytuacja w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej? O pięciu nowych przypadkach koronawirusa w Piotrkowie poinformowało w niedzielę (10 maja) biuro prasowe wojewody łódzkiego. Pozytywne wyniki badań dotyczyły m.in. dwóch pracowników piotrkowskiego DPS. To w sumie drugi i trzeci przypadek zakażenia SARS-CoV-2 w placówce przy ul. Żwirki.


W najnowszym TT również o tym, co dzieje się w gminach naszego powiatu i jak zwykle horoskop.


Zainteresował temat?

7

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat