ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź nowe możliwości z ofertą internetu w Sulejowie

Poniedziałek, 21 września 2020 912
Większości z nas trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez dostępu do internetu. Rozrywka, praca, nauka, wszystko to coraz częściej wymaga posiadania dobrego połączenia internetowego. Niestety w dalszym ciągu dzieje się tak, że jakość łącza różni się, w zależności czy jest to duże miasto, czy też mniejsza miejscowość taka jak Sulejów. W związku z tym jeden z głównych operatorów internetu w Polsce zdecydował się wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców małych miasteczek oraz wsi przygotowując dla nich specjalną ofertę. Sprawdź nowe możliwości łącza internetowego w Sulejowie.

Propozycja światłowodu dla Sulejowa.

Wśród kilku możliwości połączeń internetowych w Polsce, w ostatnim czasie największą popularnością cieszy się sieć światłowodowa. Czym ona właściwie jest i dlaczego jest lepsza od pozostałych? Światłowód to cienkie włókno o grubości ludzkiego włosa, które wykonuje się z czystego szkła. Jego innowacyjność polega na tym, że specyficzna wiązka światła, która pada na to włókno, jest w stanie przenosić ogromne ilości danych. Technologia FTTH (z ang. Fiber to the Home) umożliwia przesyłanie sygnału bezpośrednio do odbiorcy bez żadnych zbędnych pośredników. Dzięki temu droga, którą przemierzają wysyłane informacje, jest skrócona do minimum. Atutem sieci światłowodowej jest jej odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak złe warunki atmosferyczne czy obciążenie połączenia dużą ilością użytkujących osób w tym samym czasie. Co ważne dla mieszkańców Sulejowa, jakość połączenia jest taka sama zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach. Tym samym wyrównują się szanse rozwoju dla wsi i miasteczek, które od teraz pod względem technologicznym mogą dorównywać największym metropoliom. 

Szczegółowe informacje o ofercie światłowodu

 

Postęp małych miejscowości takich jak Sulejów, przekłada się na wielowymiarowy sukces całego społeczeństwa. Optymalny rozwój przedsiębiorstw, obecność wsi i miasteczek na mapie turystycznej, możliwości mieszkańców rozwijania własnych kompetencji wpływają korzystnie na gospodarkę, kulturę i szeroko rozumiany dobrobyt. Aby wesprzeć modernizację mniejszych miejscowości, ważny jest nie tylko szybki internet, ale także sprawna sieć telefoniczna. Operator przygotował w tym celu specjalną ofertę usług komórkowych, z której skorzystać mogą całe rodziny i przedsiębiorstwa w Sulejowie. Atrakcyjne pakiety posiadają opcję przeniesienia aż 9 numerów, do których zostaną dobrane korzystne abonamenty. Pełny zasięg i nieograniczony dostęp do internetu już teraz możliwy jest na całym obszarze Sulejowa bez wyjątków. Rozwój mniejszych miejscowości to także wprowadzenie do nich najnowszych technologii. Operator razem ze swoją ofertą oddaje do dyspozycji użytkowników nowoczesny modem Connect Box, a także Boostery wzmacniające jakość sygnału wifi. Co więcej, na rynku pojawiła się również nowoczesna telewizja z dekoderem 4K, którą można obsługiwać za pomocą pilota sterowanego głosem. Oglądanie materiałów w najwyższej jakości gwarantuje technologia GigaConnect, zapewniająca stabilność połączenia. Korzystanie z usług jest w pełni bezpieczne. Mieszkańcy Sulejowa razem z ofertą korzystają z Pakietu Bezpieczeństwa, który zawiera skuteczny program antywirusowy, program ochrony rodzicielskiej i możliwość namierzenia telefonu w przypadku jego utraty. 

 

Kto może skorzystać z oferty UPC w Sulejowie?

 

Oferta internetu światłowodowego przygotowana przez UPC skierowana jest zarówno do firm oraz przedsiębiorstw, które działają w Sulejowie jak i do zwykłych domowych gospodarstw. Dzięki operatorowi wszelkie bariery między małymi i dużymi zostają stopniowo znoszone. Rozwój miejsc takich jak Sulejów jest istotny zarówno dla jego mieszkańców jak i całego społeczeństwa. Z tego też względu tak ważne, aby zwiększać możliwości wsi i miasteczek, czemu posłużyć ma szybkie łącze światłowodowe. Korzystanie z nowoczesnych technologii w dzisiejszym świecie jest synonimem postępu i innowacji.Nie czekaj i już dziś wejdź na stronę operatora, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat