ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sprawdź leasing samochodowy, kalkulator ci w tym pomoże!

Wtorek, 15 maja 2018 2004
Zapoznając się z ofertą w programie Volkswagen Financial Services, nie trzeba wierzyć na słowo konsultantom wskazującym zalety produktów finansowych. Leasing samochodowy, kalkulator leasingowy to specjalne produkty, które możesz sprawdzić na stronach marki VWFS i producenta aut. Produkty te powinny zainteresować każdego, kto rozważa leasing. Przekonaj się, że nowy sposób wyliczania pozwala znacznie obniżyć wysokość miesięcznych rat!

Leasing samochodowy – kalkulator wyliczy wysokość raty


O wysokości raty leasingowej w Leasingu EasyDrive, oferowanym w ramach Volkswagen Financial Services, decyduje kilka podstawowych zmiennych, takich jak:

 

- cena auta,
- długość okresu finansowania,
- wysokość opłaty wstępnej,
- deklarowany roczny limit kilometrów

 

Jeśli interesuje cię leasing samochodowy, kalkulator internetowy pomoże ci wyliczyć wysokość miesięcznej raty poprzez ustawienie na nim wyżej wymienionych parametrów. Jak to wygląda w praktyce?

 

Kalkulator leasingu na Volkswagena T-Roc


podstawowej wersji Volkswagen T-Roc kosztuje 78 390 zł brutto. Aby uzyskać możliwie najniższy leasing samochodowy, kalkulator musi mieć następujące ustawienia:

 

- okres leasingowania – 48 miesięcy,

- wysokość opłaty wstępnej – 30 proc. wartości auta, 
- roczny limit kilometrów – 20 tys. km

 

Po wybraniu powyższych kryteriów, kalkulator leasingu wskaże miesięczną ratę w wysokości zaledwie 454 zł netto. Istnieje jednak więcej możliwych konfiguracji warunków, które pozwolą dopasować ratę do twoich preferencji. Możesz np. obniżyć wysokość opłaty wstępnej – nawet do 0 proc. Dla Leasingu EasyDrive na takich warunkach miesięczna rata wynosić będzie 899 zł, przy założeniu, że pozostałe parametry pozostają bez zmian (leasing na 48 miesięcy, opłata wstępna 0 proc., limit kilometrów 20 tys. rocznie).

 

Leasing EasyDrive – leasing z rynkową wartością końcową


Zaletą Leasingu EasyDrive jest fakt, że klient nie spłaca całej wartości pojazdu, a jedynie kwotę, o jaką zmniejszyła się wartość auta w okresie leasingowania. W ciągu czterech lat, czyli w maksymalnym czasie finansowania dostępnym w ofercie EasyDrive, samochody tracą najczęściej około 50 proc. wartości. Zatem leasingobiorca spłaca faktycznie około połowę ceny pojazdu. W efekcie, miesięczne raty przy takim sposobie wyliczania leasingu, mogą być nawet o połowę niższe w porównaniu do klasycznych form finansowania.  

 

Dla kogo jest leasing z niskimi ratami?


Generalnie jest to produkt dla wszystkich szukających leasingu, jednak szczególnie powinni zainteresować się nim ci, którzy cenią możliwość użytkowania nowego i dobrze wyposażonego samochodu na gwarancji. Najkorzystniejszym sposobem zakończenia tej formy finansowania pojazdu jest oddanie go leasingodawcy w rozliczeniu i wzięcie w użytkowanie kolejnego modelu. Leasing EasyDrive sprawia, że każdy może sobie pozwolić na korzystanie z nowego i w pełni sprawnego auta. Istnieje również możliwość wykupu pojazdu na własność. W tej sytuacji należy spłacić jednorazowo (lub w ratach kolejnego kredytu) pozostałą wartość samochodu. 


Zainteresował temat?

2

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat