Spowodował kolizję i uciekł. Był kompletnie pijany

Strefa FM Środa, 25 lutego 20152 3505
Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 32-letni kierowca golfa, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do kolizji doszło w Żelechlinie w powiecie tomaszowskim.

 

- Po dojechaniu na miejsce zdarzenia policjanci zastali kierującego sprinterem obywatela Białorusi, natomiast kierujący golfem uciekł. Mężczyzna po krótkich poszukiwaniach został zatrzymany w okolicznych zaroślach. Jak wynikało z zebranych materiałów, kierujący golfem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem sprinterem. Sprawca zatrzymał auto i uciekł. Okazało się, że 32-latek był kompletnie pijany - miał 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia - mówi nadkom. Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie.

Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marcinek ~Marcinek (Gość)25.02.2015 14:22

Koło Tomaszowa!

30


ares1 ~ares1 (Gość)25.02.2015 13:18

Prawie Tomaszów :)))

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat