Spotkanie z piotrkowską poetką

ePiotrkow Czwartek, 18 listopada 20100 2235
Jesień to wymarzony czas dla miłośników poezji, zwłaszcza do organizowania spotkań literackich. Jedno z nich odbyło się w Galerii "U Panien", a zorganizowali je członkowie Koła Literackiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie.

Gościem spotkania była piotrkowska poetka Janina Nożownik, a inispiracją wydanie przez poetkę pierwszego tomiku poetyckiego "Konsygnacje marzeń". - Każdy mógł nabyć tomik, który - warto dodać - został przepięknie wydany, ilustrowany przez samą autorkę. "Poezja to królowa sztuki" to motto zdeterminowało spotkanie i ogrzało serca wszystkich, którzy byli spragnieni pięknych wierszy i pięknego słowa - mówi Maria Stolarska, przewodnicząca Koła Literackiego UTW.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat