Spotkanie z ojcem Leonem Knabitem

ePiotrkow Środa, 01 marca 20170 2400
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie z ojcem Leonem Knabitem - 6 marca o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.

O. Leona Knabita, benedyktyna z Tyńca, uwielbianego przez młodych i starszych, zna już chyba każdy. Duszpasterz, spowiednik, rekolekcjonista, publicysta, autor wielu książek i bohater programów telewizyjnych. Człowiek wielkiego formatu, zawsze pełen radości i ciepła, którymi dzieli się z każdym napotkanym człowiekiem.

 

O. Leon Knabit napisał m.in.: „Najważniejszy dzień mojego życia. Refleksje o życiu i śmierci”, „Alfabet. Moje życie”, „Nie samą pracą żyje człowiek”, „O odwadze”, „O radości”, „Radość ewangeliczna. Refleksje biblijne”, „Szukając Boga”, „Sakramenty i co z tego?”, „Schody do nieba. Rozmowy z O. Leonem” (współaut. W. Bonowicz, A. Sporniak), „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko” (współaut. Ł. Wojtusik).


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat