ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Spotkanie z blogerką Olą Radomską w Karuzeli Smaków

Czwartek, 16 maja 2019 3980
Już 21. maja o godzinie 17:00 Karuzela Smaków zaprasza wszystkie żywiołowe Kobiety na Wtorkowe Szpilki!

Ładuję galerię...

 To niezwykłe wydarzenie dla wyjątkowych Pań, które chcą od życia więcej i pragną zarażać wszystkich swoją energią! Najbliższe spotkanie będzie prawdziwą petardą! Gościem Karuzeli Smaków będzie blogerka, autorka bloga "Mam Wątpliwość"- Aleksandra Radomska. To kobieta ogień, która na swoim przykładzie doradzi i podpowie jak być sobą i pozostać szczęśliwą. Czy to w ogóle możliwe w dzisiejszym świecie?! Ponadto Panie będą miały możliwość konsultacji z makijażystką Kasią Małotą, która będzie czarować swoimi pędzlami nietuzinkowe makijaże, a także ze specjalistami z Bvital oraz Mrs. Sporty, którzy powiedzą wszystkim uczestniczkom  jak zadbać o swoją formę latem.

 

Wtorkowe Szpilki to nie tylko prelekcje, ale również wspólne pogaduchy, fotorelacja wykonana przez Olę z  MediaandMore.pl  oraz pyszne przekąski, które przygotują specjalnie dla Was kucharze z Karuzeli Smaków.

 

Konieczne zapisy!

1. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

2. ZAPISY pod adresem restauracja@karuzelasmakow.pl, tel.  690 815 915

3. Opłata wstępu: 19 zł

 

 


Zainteresował temat?

0

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat