Spotkanie z autorką mrocznych kryminałów

ePiotrkow Czwartek, 10 września 20202 556
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Hanną Greń – autorką mrocznych kryminałów i thrillerów. Spotkanie odbędzie się 19 września o godz. 17.00 w auli mediateki w ramach projektu „CzytaMY i rozwijamy”.

Hanna Greń debiutowała w 2014 roku. Napisała trzy cykle: "W Trójkącie Beskidzkim", "Śmiertelne Wyliczanki" i "Dioniza Remańska". Prywatnie lubi spacerować po lesie i zbierać grzyby.

 

Liczba miejsc podczas spotkania będzie ograniczona. Bezpłatną wejściówkę można odebrać w mediatece lub w Filii MBP nr 1.


Projekt dofinansowany w ramach programu "Promocja czytelnictwa dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bibliofill ~Bibliofill (Gość)10.09.2020 19:22

Nieprawdopodobne wręcz, że na plakacie Mediateki znajduje się taki błąd. Maria - nasza Noblistka - zanim stała się Panią Curie była Skłodowską. A więc nazywa się Maria Skłodowska-Curie. Boże - patrzysz i nie grzmisz...

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat