Spotkanie z autorem książki o tajemnicach M. Morawieckiego

ePiotrkow Wtorek, 10 września 20193 1605
Każdy ma swoje tajemnice, również premier Polski. Kilka z nich postanowił odkryć pisarz Tomasz Piątek, a efektem tego jest książka „Morawiecki i jego tajemnice”. Spotkanie z autorem odbędzie się w piotrkowskim MOK-u 11 września o godz. 18.00.

Gdy wkroczył na główną scenę polskiej polityki, większość komentatorów dała wyraz swemu zaskoczeniu. Kojarzony z zapleczem merytorycznym Platformy Obywatelskiej i wpływowym w tej formacji Janem Krzysztofem Bieleckim bankowiec stał się z dnia na dzień jedną z twarzy przejmującego władzę obozu Prawa i Sprawiedliwości. Szybko okazało się, że Mateusz Morawiecki nie jest jedynie dodatkiem do tej ekipy. Obdarzony szczególnym zaufaniem Jarosława Kaczyńskiego umiejętnie poszerzał zakres swych uprawnień wicepremiera. Z czasem zastąpił Beatę Szydło na stanowisku prezesa Rady Ministrów - o książce T. Piątka czytamy na stronie internetowej wydawnictwa Arbitor. - Wielomiesięczna praca w archiwach (także IPN), jak również rozmowy z ludźmi, którzy znali Mateusza Morawieckiego na różnych etapach jego życia, a także skrupulatna analiza jego działalności oraz powiązań towarzyskich, politycznych i biznesowych – wszystko to daje inny obraz niż ten, który znamy z rządowych czy prorządowych mediów.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.12.2019 05:29

"Powrót do jedwabnego" książka napisana
Przez Wojtka Sumlińskiego chce zorganizować spotkanie z autorem tej książki jak i wielu innych książek między innymi o polskich politykach oparte na faktach nie domyslach. Potrzebny lokal najlepiej Piotrków tryb.pisac proszę Na FB. Maciej Węgrzynowski

01


gość ~gość (Gość)10.09.2019 23:11

O Tusku i Komorowskim też napisali książki ale były bardzo negowane przez TVP i TVN, ale wtedy rzadzila PełO z przystawką... chciałbym, żeby media, autorzy i dziennikarze byli OBIEKTYWNI, nic więcej...

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat