Spotkanie z Wyspiańskim w piotrkowskiej ''Budowlance''

ePiotrkow Środa, 23 października 20192 3043
Uczniowie piotrkowskich podstawówek spotkali się ze Stanisławem Wyspiańskim. To w ramach akcji "Spotkanie z..." organizowanego już po raz czwarty przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

- To jest spotkanie edukacyjne, taka nietypowa lekcja. Każda grupa uczniów jest w odpowiedni sposób zorganizowana i ma do wykonania zadania, które realizuje pod okiem naszych uczniów, swoich starszych kolegów. Młodzież bierze udział w różnego rodzaju quizach i konkursach, w tym również w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Poza tym uczestnicy spotkania wykonują plakaty na zadany temat, a każda konkurencja jest oceniana. Ta drużyna, która ma najwięcej punktów, wygrywa nagrody - powiedziała nam Izabela Radke, nauczycielka języka polskiego w popularnej "Budowlance".

 

Poza tym młodzież musiała także jak najlepiej poradzić sobie w grze terenowej, której głównym bohaterem był oczywiście Stanisław Wyspiański.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mgr inż. ~mgr inż. (Gość)24.10.2019 05:39

Kończyłem budowlankę w 1998 r. Miłe wspomnienia pozostają związane z tą szkołą...

20


gość ~gość (Gość)23.10.2019 21:06

To Wyspiański jeszcze żyje?

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat