Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie Budżetu Obywatelskiego za nami

Strefa FM Sobota, 06 kwietnia 20193 2025
W piątek w Piotrkowie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na plus". Piotrkowianie mogli poznać nowe zasady projektu oraz otrzymali wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego jak prawidłowo wypełnić formularz.
fot.S.Fiszer

Do 12 kwietnia można zgłaszać projekty do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS". W tym roku zostały wydzielone 24 pule powiatowe oraz jedna wojewódzka. Na tegoroczny budżet obywatelski przeznaczone zostało 8 mln zł. -Do tej pory realizacja budżetu obywatelskiego podzielona była na regiony. Zadania realizowane były według kryterium geograficznego. W tym momencie docieramy do każdego powiatu. Wszyscy mają takie same szansę, aby ubiegać się o dofinansowanie. Wszystko zależy od  kreatywności. -powiedział Zbigniew Ziemba, wicemarszałek województwa łódzkiego- Tegoroczna edycja budżetu obywatelskiego jest inna, ciekawsza i lepsza od poprzednich. Obecnie mówimy o projekcie, który zyskał dodatkowe miano "Łódzkie na plus". Na spotkaniu chcieliśmy przekazać wszystkie informacje na temat budżetu obywatelskiego. Chcemy, aby dotarło to do środowisk lokalnych, dlatego odbywają się one nie tylko w Łodzi, a także w poszczególnych powiatach województwa łódzkiego.- dodaje Z. Ziemba

 

Swoje propozycje można zgłaszać pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz drogą elektroniczną, przekazując skan zgłoszenia na adres bo@lodzkie.pl.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.04.2019 13:14

Brawo. Z nadzieją czekamy na pieniądze dla Piotrkowa.

00


gość ~gość (Gość)06.04.2019 12:00

Brawo. Z nadzieją czekamy na pieniądze dla Piotrkowa.

00


Magda1 ~Magda1 (Gość)06.04.2019 11:19

wszystko na plus tylko przedsiębiorcy i osoby pracujące uczciwie na minus Precz z socjalizmem!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat