Spotkanie dla seniorów w Wolborzu

ePiotrkowRegion Środa, 07 marca 20183 2755
Już dziś o potrzebach seniorów i ich przyszłości w naszym kraju będą rozmawiać w Wolborzu na spotkaniu z udziałem posłanek z Sejmowej Komisji Senioralnej. Początek spotkania o godzinie 16.00 w sali OSP.

W środę 7 marca w sali OSP przy ulicy Modrzewskiego 15 w Wolborzu o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące programu „Polska Seniora”.

 

W programie spotkania między innymi prezentacja programu, dyskusja o potrzebach i przyszłości seniorów z udziałem posłanek Sejmowej Komisji Senioralnej – Marzeną Okła-Drewnowicz, Dorotą Rutkowską, Agnieszką Kołacz-Leszczyńską oraz koordynatorką programu w Wolborzu Anną Mizgalską-Dąbrowską. Dla przybyłych przewidziano także poczęstunek. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Polski Rolnik ~Polski Rolnik (Gość)20.03.2018 21:10

Lokalne P.O. działa. Tylko że nikt ich bajek nie kupi.

00


gość ~gość (Gość)07.03.2018 21:06

Słoiki im ciężko się otwiera,ale już obgadywanie reszty przychodzi bez problemu.Potrafią stać na mrozie 2h i nic.Nic mnie tak nie doprowadza do szału jak emerytka sąsiadka kt?ra zawsze"musi"wyjść na drogę i dalej przekazać kto i jakim autem przyjechał do mnie.

31


seniorita ~seniorita (Gość)07.03.2018 10:15

Warto zgłosić swoje potrzeby. Czy osłabieni chorobami zwyrodnieniowymi seniorzy tak łatwo otwierają np. słoiki?

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat