Spotkanie burmistrza z młodym, utytułowanym sportowcem

Region Piątek, 11 czerwca 20211 4302
Olaf Pasikowski, wielokrotny mistrz Polski juniorów w podnoszeniu ciężarów spotkał się z burmistrzem Sulejowa Wojciechem Ostrowskim. Zawodnik jest mieszkańcem Przygłowa, więc podczas zawodów reprezentuje też swoją gminę.

Olaf w swojej kolekcji ma również brązowy medal mistrzostw Europy do lat 15. W maju brał udział w MŚ juniorów  w Taszkiencie. – Myślę, że jestem dobrze przygotowany do rywalizacji z seniorami, w najbliższym czasie będę próbował pobić rekordy Polski juniorów – mówił podczas spotkania.

 

Burmistrz Wojciech Ostrowski doskonale pamięta ojca Olafa, ponieważ był jego wychowawcą. Ma nadzieję, że młodzi mieszkańcy gminy będą brali przykład ze swojego rówieśnika, który odnosi sukcesy w sporcie. – Nie pamiętam, żeby w ostatnich latach jakiś mieszkaniec gminy zdobył medal podczas centralnej imprezy – podkreślał z kolei Bartosz Borkowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie.

 

Burmistrz i przewodniczący Rady Miejskiej wręczyli Olafowi talon, dzięki któremu będzie mógł kupić potrzebny sprzęt sportowy.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)przedwczoraj, 16:20

Olaf z "Krainy Lodu" też jest supermenem.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat