Spotkanie autorskie z Anną Milewską

ePiotrkow Poniedziałek, 07 września 20150 2197
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Milewską-Zawadą, które odbędzie się 9 września o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.

Anna Milewska - aktorka filmowa i teatralna, poetka. Jako poetka zadebiutowała w 1999 tomikiem "Ludzie mnie pytają". W roku 2000 wydała zbiór wierszy "Odpłynęli łodzią", dedykowany mężowi. Andrzejowi Zawadzie poświęcona jest także kolejna książka poetycka Milewskiej – "Kolory czerni" (2002). Rok później ukazał się tomik "Zawirowania". W 2007 nakładem wydawnictwa Nowy Świat został wydany wybór jej poezji "Płyniem, płyniem, odpływamy..." W tym samym roku Oficyna Wydawnicza Łośgraf wydała wybór wierszy ilustrowany portretami autorki "Mijamy, mijamy, pozostawiamy". W maju 2009, nakładem wydawnictwa Łośgraf, ukazała się jej autobiograficzna książka "Życie z Zawadą",  opowiadająca o jej o długoletnim związku małżeńskim z nieżyjącym już wybitnym polskim himalaistą Andrzejem Zawadą.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat