ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Spotkania z kuchniami świata w Karuzeli Smaków

Poniedziałek, 19 lutego 2018 2278
„Kuchnie świata” to cykl spotkań, odbywających się w ostatnią sobotę każdego miesiąca w Karuzeli Smaków.

Płacisz 60 zł, korzystasz z urozmaiconego i bogatego menu w formie bufetu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 lutego w godzinach 19.00 – 22.00 i będzie poświęcone kuchni hiszpańskiej. W Karuzeli Smaków spróbujecie m.in. paelli z owocami morza, gasspachio oraz crema catalana - będą to przepisy oryginalne, lecz w odsłonie Karuzeli.


Zapewne większość z Was próbowała lub chociaż słyszała o narodowych potrawach tego kraju. Karuzela Smaków daje Wam możliwość skosztowania po raz pierwszy dań kuchni hiszpańskiej, bądź przypomnienia sobie smaków południowej Europy.
Menu zostało przygotowane wraz z szefem kuchni restauracji Restauracja Miód i Wino, by nie pominąć w karcie zarówno popularnych potraw, jak i tych tradycyjnych, o których mogliście nigdy nie słyszeć.


Spotkania mają formę bufetu, który dostępny będzie dla wszystkich osób, które dokonają wcześniejszej rezerwacji. W bufecie znajdziecie zupę, kilka dań głównych, deser oraz kilka przekąsek, oczywiście wszystko w oparciu o daną kuchnie.
Podczas spotkań „Kuchnia Świata” organizatorzy zadbają również o odpowiednią oprawę muzyczną i wystrój.

 

Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel. 531 640 440
e-mail: restauracja@karuzelasmakow.pl 

 

Menu


Zainteresował temat?

3

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat