Spotkaj się z jog± w Piotrkowie!

ePiotrkow Wtorek, 16 czerwca 20151 1705
Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce zaprasza mieszkańców Piotrkowa na spotkanie z jog±. Już w najbliższ± niedzielę, 21 czerwca w godz. 15.00 – 18.00 na boisku za uczelni± przy ul. Słowackiego.

Będzie można do¶wiadczyć jogi i dowiedzieć się, jak w naturalny sposób poprawić własne zdrowie fizyczne i psychiczne.

- Impreza zdecydowanie dla wszystkich - nie ma znaczenia kondycja, wiek ani waga ciała. Każdy tu znajdzie co¶ dla siebie! Na miejscu będ± dostępne karimaty dla osób, które nie przynios± własnych mat. Strój dowolny, wygodny. Wstęp wolny! - zapraszaj± organizatorzy.

Spotkanie z jog± zorganizowane zostanie za budynkami Uniwersytetu przy ul. Słowackiego 114/118.

Program
15.00 - sesja jogi dla każdego, joga ¶miechu, relaksacja
16.00 - znaczenie jogi w życiu współczesnego człowieka
16.30 - joga dla dzieci i młodzieży
17.00 - medytacja na rzecz pokoju na ¶wiecie
17.15 - pokaz tańca, pytania i odpowiedzi, zabawy z jog±
Będ± też niespodzianki i poczęstunek.

Kontakt: tel. 509 861 596, 509 861 666, j.rogowska@centrumtaraska.pl. Informacje: www.centrumtaraska.pl, www.dzienjogi.pl.

Decyzj± ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym ¶wiecie tego dnia odbęd± się szczególne wydarzenia zwi±zane z jog±, zdrowym stylem życia i ekologi±. W Polsce Międzynarodowy Dzień Jogi obj±ł patronatem ambasador Republiki Indii Ajay Bisaria. Organizatorami wydarzeń s±: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska. Wydarzenie będ± wspierały Ambasadorki Dnia Jogi w Polsce: Edyta Herbu¶, Małgorzata Pieczyńska i Natalia Przybysz, które od lat praktykuj± jogę.


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bednarski ~Bednarski (Go¶ć)17.06.2015 09:45

Dzień dobry.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat