Sportowa sobota na ziemi łazowskiej

Powiat PiotrkowskiRegion Poniedziałek, 19 lipca 20211 2376
Nie tylko w Piotrkowie sporo się działo w miniony weekend. Na terenie powiatu piotrkowskiego Stowarzyszenie Ziemi Łazowskiej zorganizowało sportową sobotę z okazji Dnia Wali i Męczeństwa Wsi Polskiej w ramach, której odbył się bieg przełajowy oraz rajd rowerowy.

Ładuję galerię...

W rodzinnym rajdzie rowerowym wzięło udział 50 osób, natomiast w I Łazowskim Biegu Przełajowym pobiegło ok. 20 uczestników.


- Najlepszym biegaczem został Kamil Ogłoza z Sulejowa, drugie miejsce przypadło Filipowi Kucharczykowi z Piotrkowa, trzeci na mecie pojawił się także piotrkowianin, Marcin Ślęzak. Pierwszą kobietą, która przekroczyła linię mety była Dorota Adamek – informują organziatorzy.


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki promujące atrakcje gminy Sulejów. Honorowym patronatem wydarzenie objął starosta Piotr Wojtysiak oraz burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski. 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fasy ~Fasy (Gość)19.07.2021 21:12

Fajna impreza

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat