Spełnili jedno z marzeń Dawida

Strefa FMRegion Czwartek, 11 października 20186 7935
Dawid, młody bohater, który uratował swoją rodzinę z pożaru, do którego doszło pod koniec września w Dąbrówce w gm. Aleksandrów, spełnił w środę jedno ze swoich największych marzeń. Przejechał się policyjnym radiowozem.

Ładuję galerię...

- To było moje marzenie, nigdy nie widziałem jak się włącza te alarmy w radiowozie, nie wiedziałem jak to działa, tylko na filmach – powiedział Dawid. - Był dzisiaj prawdziwym policjantem – powiedziała Ilona Sidorko, oficer prasowy komendy w Piotrkowie. - Rozmawiał przez stację z dyżurnym jednostki w Piotrkowie. Mógł włączyć sygnały świetlne i dźwiękowe. Jechał ulicami swojej miejscowości i patrzył, jak zachowują się uczestnicy ruchu drogowego.

 

Policjanci przywieźli ze sobą zebrane przez nich koce, kołdry, żywność, które przekazali poszkodowanej rodzinie.

 

Przypomnijmy do pożaru doszło 25 września, dom doszczętnie spłonął. Dawid wybił szybę, wyciągnął swoją siostrzyczkę, potem wrócił po ciocię i wyniósł ją w bezpieczne miejsce, to m.in. dzięki niemu nikt nie zginął.


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.10.2018 22:37

Co tam się dzieje z tym protestem wyborczym w Aleksandrowie, może warto o tym coś tam napisać?

00


gość ~gość (Gość)11.10.2018 13:09

Co to za przystojniak na trzecim zdjęciu stoi po lewej.

02


olo ~olo (Gość)11.10.2018 10:52

brawo mały bohaterze

80


gość ~gość (Gość)11.10.2018 10:03

Boże policjanci to psy na baby pierwsze słyszę jak tak można to samo można powiedzieć że piekarz czy cukiernik to pies na baby ludzie litości i proszę się zastanowić co piszesz.

30


policja też ma serce ~policja też ma serce (Gość)11.10.2018 07:32

mimo co się mówi że policjanci to psy na baby i wszystko by co chodzi to ....... ale też mają dzieci i widać że potrafią się zachować. Dla tego chłopca to bardzo dużo.
Brawo wy

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat