Spędził noc w przepuście na Bugaju. Ktoś go wrzucił?

Strefa FM Środa, 17 października 20124 3475
Śmierć z wychłodzenia mogła grozić mężczyźnie, którego wczoraj z przepustu przy jeziorze Bugaj wyprowadzili piotrkowscy strażacy. Według relacji pokrzywdzonego, ktoś go tam kilka godzin wcześniej wrzucił.

- Po godzinie 4.00 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy jeziorze Bugaj, dokładnie przy przepuście znajduje się mężczyzna w wieku około 38 lat. Dwa zastępy straży pożarnej, po przybyciu na miejsce potwierdziły, że w przepuście znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie do niego wpadł lub został wrzucony. Nasze działania polegały na wyprowadzeniu go z przepustu i udzieleniu pierwszej pomocy. Z tego, co mówił mężczyzna, przebywał w przepuście już kilka godzin. Wzywał pomoc, ale jego wołanie usłyszano dopiero rano. Dłuższe przebywanie w takich warunkach na pewno spowodowałoby wychłodzenie jego organizmu - mówi Maciej Dobrakowski, rzecznik prasowy KM PSP w Piotrkowie.

Jak dodaje Maciej Dobrakowski, wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia zajmują się inne służby.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

GOSIA ~GOSIA (Gość)19.10.2012 11:04

i co dalej wpadł czy ktoś go wrzucił? dlaczego piszą tylko początek i nie dokańczają

00


:) ~:) (Gość)17.10.2012 12:49

Dzielni ci nasi strażacy:)

00


bard ~bard (Gość)17.10.2012 12:25

Kto? Żona? Żona.

00


grek ~grek (Gość)17.10.2012 12:16

z dobrej imprezy wracal:)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat