Spędź ferie z MOK-iem

MOK Piotrków Niedziela, 05 stycznia 20200 2760
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 13 stycznia dzieci w wieku od 7 do 15 lat do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Zapisując się do jednej z czterech świetlic artystycznych MOK, uczestnicy zajęć skorzystają z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Będzie można oddawać się pasjom plastycznym, tanecznym, teatralnym czy fotograficznym na warsztatach w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. W każdy feryjny wtorek dzieci będą mogły podziwiać zawodowe spektakle teatralne, a w każdą środę projekcje filmowe do kina "Helios". Natomiast pierwszy piątek feryjny to wycieczka do Obozu Średniowiecznego w Piotrkowie Trybunalskim i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Ostatni dzień ferii zimowych zakończy Bal Karnawałowy w OEA MOK.

 

Dodatkowe atrakcje dzieciom ze świetlic artystycznych, w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, zapewni również Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna "Bartek".

 

Uczestnictwo w feriach jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona, więc warto się pospieszyć z zapisaniem swojego dziecka.


Dzieci nie będące uczestnikami świetlic artystycznych, mogą wejść na spektakle za okazaniem wejściówek. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać pod nr telefonu: 44 733 91 30.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat