Spędź Walentynki w Focus Mall

ePiotrkow Piątek, 12 lutego 20100 3041
14 lutego jak to nowa u nas tradycja głosi co zza wód wszelakich ponownie przybyła na stary kontynent w dzień św. Walentego patrona zakochanych Galeria Focus Mall zaprasza wszystkich na Paryskie Walentynki. Na ten dzień Galeria zamieni się w gwieździste bulwary pełne drżących szeptów miłości i w godzinach od 14 do 19 będzie można spędzić tu niezwykłe popołudnie.

Z tej okazji w Galerii pojawi się parysko-walentynkowa scenografia-charakterystyczny symbol Paryża wiatrak Moulin Rouge. Nie zabraknie pokazów tanecznych - rodem z francuskich kabaretów kankany, układ krzesłami a'la Chicago, tango.

 

Dodatkowo dla wszystkich Klientów nasze wróżki będą przepowiadały przyszłość, a karykaturzysta uwieczni ten niezwykły dzień na papierze. Nie zabraknie także słodkiego akcentu ! Dla naszych Klientów przygotowaliśmy fontannę czekoladową.

Z tych wszystkich atrakcji będzie można skorzystać po okazaniu paragonu z zakupów w Focus Mall w Walentynkowy weekend 13-14.02.2010.

Przez cały dzień oczywiście nie zabraknie konkursów dla zakochanych, w których do wygrania romantyczny weekend w Hotelu MAGELLAN.

Nasi Najemcy natomiast przygotowali „Happy Hours dla zakochanych". 14 lutego specjalne rabaty na wybrany asortyment.

Przyjdź i zrób prezent swojej Walentynce.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat