Specjalnie na walentynki – miłosny horoskop. Tylko w „Tygodniu Trybunalskim”!

Tydzień Trybunalski Wtorek, 13 lutego 20183 4863
Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana Twoim literackim archetypem będzie Scarlett O’Hara, Basia Wołodyjowska albo Marek Winicjusz. Tak w życiu, jak i w miłości, jesteś prawdziwym wojownikiem.
fot. pixabay

Jeśli jesteś Bykiem, darzysz swojego partnera spokojnym, cierpliwym i konsekwentnym uczuciem, podobnie jak czynili to Rett Butler oraz Stanisław Wokulski.


Lew, bez względu na płeć, to z kolei urodzony aktor oraz łamacz serc niewieścich i męskich. Nawet będąc szczęśliwym małżonkiem, flirtuje bez opamiętania, a gdy sytuacja się rozwinie, honor nie pozwoli mu zatrzymać się na progu sypialni.

 


Tylko w „Tygodniu Trybunalskim” specjalnie na walentynki – miłosny horoskop. W kioskach od środy 14 lutego!


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.02.2018 14:28

Do stary kawaler A po kościele nie zapomnij iść do biedronki i w domu przy jogurcie mleczna dolina włącz trwam i zastanów si? dlaczego rydzyk jeżdzi limuzynami A ty MZK-a

30


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)14.02.2018 07:59

No katole - Zakaz Walentynkowania ha ha. Ciemnogród górą :)))

22


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)13.02.2018 22:45

Ale brednie! Jutro Popielec, a tu jakieś złowrogie horoskopy, które, co ciekawe, potępia zarówno Kościół, jak i nauka, a ludzie jakoś wciąż chcą czytać takie farmazony. A z Walentynkami, to w ogóle dajcie sobie spokój. Idźcie lepiej posypać głowę popiołem i pomyślcie o sprawach ostatecznych, a nie jakieś tam "walentynki"!,

03


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat