Spartakiada Honorowych Dawców Krwi

ePiotrkowRegion Niedziela, 17 czerwca 20187 6840
Biegi w workach, rzuty do tarczy, skoki w dal - to tylko niektóre z konkurencji, z którymi zmierzyli się członkowie Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża podczas imprezy zorganizowanej w Rozprzy.

Ładuję galerię...

Członkowie siedmiu klubów zmierzyli się w konkurencjach sportowych oraz w konkursie wiedzy z zakresu krwiodawstwa i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Do rywalizacji stanęły zespoły z Rozprzy, Moszczenicy, Bab, Woli Krzysztoporskiej, Gorzkowic, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Idzikowic z powiatu opoczyńskiego.

- Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i integrację naszej społeczności, a przy okazji najlepsi mogą otrzymać pamiątkowe puchary - powiedziała Halina Ałaszewska, prezes klubu HDK PCK w Piotrkowie Trybunalskim i współorganizatorka imprezy.

 

Spotkanie było także okazją, by zachęcić innych do oddawania krwi potrzebującym. - Zbliżają się wakacje, a więc okres, kiedy krew jest szczególnie potrzebna. Jestem pewna, że osoby kibicujące i oglądające nas podczas Spartakiady poczują, że warto dołączyć do naszego grona i zostać honorowym krwiodawcą - podsumowała Halina Ałaszewska.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

twoja twarz ~twoja twarz (Gość)17.06.2018 22:37

https://www.epiotrkow.pl/news/galeria/32474,23
Kim jestes skaczacy srodkowy,skad ja cie znam? :)
Twoja twarz brzmi znajomo :D

00


hdk ~hdk (Gość)17.06.2018 18:01

super impreza brawo dla osp rozprza.

12


hdk ~hdk (Gość)18.06.2018 11:20

Pan Jan jest napewno szczęsliwy,że w tym roku udało się wszystko zorganizować.Krwiodawcy pamiętajcie o nim i dbajcie o to żeby za rok się znowu spotkać,niech to będzie oznaką pamięci o Janku. Pozdrawiam

30


gość ~gość (Gość)17.06.2018 23:01

Też jestem honorowym dawcą, dawno temu poszedłem do hipokratesa na pobranie krwi, pani z recepcji powiedziała że nie honorują dawców i muszę czekać w kolejce.

11


Bolo ~Bolo (Gość)17.06.2018 18:02

Była fajna zabawa w miłym towarzystwie :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat