Spacerował po mieście i demolował samochody

PolicjaBełchatów Środa, 27 maja 20207 4243
Funkcjonariusze z Bełchatowa zatrzymali 19-latka, który idąc ulicą Szmaragdową wyładował swoją agresję na dwóch zaparkowanych samochodach. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie przedstawiono mu zarzut zniszczenia mienia.
fot.: pixabay

Policjanci z Wydziału Prewencji bełchatowskiej komendy, patrolując teren miasta, na ulicy Św. Faustyny Kowalskiej zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. W czasie, kiedy legitymowali 19-letniego bełchatowianina, oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzonych pojazdów zaparkowanych przy ulicy Szmaragdowej. Opis wyglądu sprawcy odpowiadał legitymowanemu 19-latkowi, który szybko trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna wyrwał zewnętrzne lusterko i zarysował drzwi w zaparkowanej niedaleko skodzie octavii. Uszkodził również skodę citigo. Wandal usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.05.2020 10:41

Każdemu zdarzyło się chyba w młodości wybić niechcąco jakaś szybę w aucie

011


gość ~gość (Gość)27.05.2020 10:42

Może miał zły dzień.. przestańcie go osądzać

08


gość ~gość (Gość)27.05.2020 09:52

Każdy był kiedyś młody

017


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat