Spacer szlakiem 800-lecia

Strefa FM Piątek, 23 czerwca 20170 2812
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie wspólnie z Piotrkowskim Bractwem Akademickim i filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego organizują spacer szlakiem 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Odbędzie się on w najbliższą sobotę. Start o godzinie 15:00 spod Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Zamurowej 11.
grafika: cit.piotrkow.pl

- Chcemy, żeby powiedziano głośno, skąd właściwie to 800-lecie jest - mówi Błażej Cecota, kierownik Centrum Informacji Turystycznej. - Już wczoraj rozmawiałem z panem doktorem Rafałem Jaworskim, który poprowadzi spacer, na temat trasy. Będzie dotyczyła nie tylko średniowiecza czy czasów nowożytnych, w których Piotrków odgrywał dużą rolę, ale także czasów nam bliższych. Będzie sporo ciekawych rzeczy do zwiedzenia - zapewnia kierownik.

 

Spacer szlakiem 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego wpisze się w Imieniny Piotrków.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat