Spacer po mieście: Piotrków Filmowy

ePiotrkow Poniedziałek, 28 maja 20120 1144
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na bezpłatny spacer po mieście, którego celem jest ukazanie zarówno mieszkańcom Piotrkowa jak i przybywającym do nas gościom ciekawych zakątków naszego miasta, przybliżenie jego historii i tradycji.

Tym razem uczestnicy dwugodzinnej przechadzki pn. "Piotrków filmowy" będą mieli okazję odwiedzić miejsca, w których powstawały zdjęcia do tak popularnych polskich filmów jak: Vabank, Święta wojna, Ewa chce spać, czy oskarowego "W ciemności". Spacerowicze odwiedzą również miejsca związane z filmowcami rodem z Piotrkowa.Na uczestników czekają niespodzianki.

Zapraszamy w niedzielę (3 czerwca) o godzinie 16.00. Spacer wyrusza spod Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11).


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat