Solidarny Piotrków pokazał się mieszkańcom

ePiotrkow Czwartek, 04 października 201853 10704
STOP tajemnicom i szantażom politycznym. Tak dla jawności życia publicznego w mieście – mówi Krzysztof Kozłowski, kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, który w czwartek w Rynku Trybunalskim wraz z członkami Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarny Piotrków zorganizował konferencję prasową.

Ładuję galerię...

Kandydatowi na prezydenta towarzyszyli kandydaci do Rady Miasta, m.in. Przemysław Głowacki, Piotr Radziszewski (wcześniej związany z Kukiz’15), Ewelina Moruś, Dariusz Łągwa, Marek Trzaskacz i Agnieszka Mieszek.


- Chcemy pokazać mieszkańcom, że Solidarny Piotrków istnieje, bo mówi się, że na mieście jeszcze nas nie widać – mówił Krzysztof Kozłowski. - Będziemy aktywnie uczestniczyć w kampanii wyborczej i na pewno będziemy silną konkurencją dla innych komitetów.


Kozłowski podczas konferencji wystosował apel do swoich konkurentów o wzajemny szacunek podczas ostatniej prostej kampanii wyborczej. - By przez te ostatnie dwa tygodnie nie dochodziło do niszczenia plakatów, banerów i innych materiałów wyborczych. Takie praktyki nie przestoją odpowiedzialnym ludziom, którzy chcą pełnić funkcję radnego czy prezydenta – mówił kandydat, podkreślając, że nie boi się rozmów i dyskusji. - Jeśli pan prezydent Chojniak chce, to już dziś wzywam go do debaty w cztery oczy – dodał.

 
Krzysztof Kozłowski (od 8 lat radny Piotrkowa) zaznaczył, że w mieście wiele zmieniło się w ciągu kilku ostatnich lat, ale nie wszystkie zmiany były przeprowadzane rozsądnie. - Każde przedsięwzięcie musi być oparte o realia budżetu miasta. Nie można robić dużych inwestycji na kredyt i to w roku wyborczym. To nie jest dobra droga – mówił. - Jeśli zostałbym prezydentem, to nie będzie tak jak do tej pory, że prezydent miasta zamyka się w swoim gabinecie, a zwykły mieszkaniec nie ma do niego dostępu. U mnie ważne sprawy będą załatwiane od ręki i zgodnie z prawem.


- STOP tajemnicom - życie publiczne w Piotrkowie musi być jawne, w każdej dziedzinie – mówili kandydaci SP. Drugie STOP Krzysztof Kozłowski mówi szantażom politycznym. Wszyscy zainteresowani szczegółami programu wyborczego KWW Solidarny Piotrków będą mogli uczestniczyć w spotkaniach z wyborcami, które będą organizowane we wszystkich czterech okręgach wyborczych w mieście. Daty spotkań – jak mówili członkowie SP – będą zamieszczane na stronach internetowych solidarnypiotrkow.pl i krzysztofkozlowski.pl.


Zainteresował temat?

3

10


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nawet zamierzałem na nich głosować... ~nawet zamierzałem na nich głosować... (Gość)05.10.2018 10:04

ze względu na pana Radziszewskiego, ale jak zobaczyłem Głowackiego, to jakoś mi przeszło szybko.

45


wyborca ~wyborca (Gość)05.10.2018 12:31

Jak zobaczyłem Radziszewskiego od Kukiza to już ich skreśliłem do śmietnika.

26


gość ~gość (Gość)05.10.2018 13:03

Bosmanie, ale jaja ale jaja ale jaja ....

23


gość ~gość (Gość)05.10.2018 10:14

Zero nauczycieli i lekarzy w Radzie Miasta.
Jedni do nauczania , nie do zadawania.
Drudzy do leczenia , a nie do przyjmowania.

73


ja ~ja (Gość)05.10.2018 10:03

Panie Kozłowski "wzajemny szacunek" ....... a na Pana banerze "ŚWIATA NIE ZMIENISZ, ALE PREZYDENTA MOŻESZ". Tylko tyle ma Pan do zaoferowania???? Żenada!!!!!!!!

35


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)04.10.2018 17:18

Prezydent Chojniak nie ma o czym z Panem rozmawiać.

913


gość ~gość (Gość)05.10.2018 08:16

Nie kompromitujcie się pisząc o mieszkańcach miasta per "psy". To, że startujecie od Kozłowskiego, nie znaczy, że wolno Wam obrażać. Skoro teraz tyle w Was szacunku do drugiego człowieka, to co bedzie po wyborach?!

64


zwolnienielekarskiecałe życie ~zwolnienielekarskiecałe życie (Gość)05.10.2018 08:14

nędza z bidum na głos więcej nie wydum

35


gość ~gość (Gość)04.10.2018 21:52

STOP dla tej watahy!!!!

89


gość ~gość (Gość)04.10.2018 22:02

Nie kipowac glosow zs alkohol

55


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat