Solidarny Piotrków pokazał się mieszkańcom

ePiotrkow Czwartek, 04 października 201853 10937
STOP tajemnicom i szantażom politycznym. Tak dla jawności życia publicznego w mieście – mówi Krzysztof Kozłowski, kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, który w czwartek w Rynku Trybunalskim wraz z członkami Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarny Piotrków zorganizował konferencję prasową.

Ładuję galerię...

Kandydatowi na prezydenta towarzyszyli kandydaci do Rady Miasta, m.in. Przemysław Głowacki, Piotr Radziszewski (wcześniej związany z Kukiz’15), Ewelina Moruś, Dariusz Łągwa, Marek Trzaskacz i Agnieszka Mieszek.


- Chcemy pokazać mieszkańcom, że Solidarny Piotrków istnieje, bo mówi się, że na mieście jeszcze nas nie widać – mówił Krzysztof Kozłowski. - Będziemy aktywnie uczestniczyć w kampanii wyborczej i na pewno będziemy silną konkurencją dla innych komitetów.


Kozłowski podczas konferencji wystosował apel do swoich konkurentów o wzajemny szacunek podczas ostatniej prostej kampanii wyborczej. - By przez te ostatnie dwa tygodnie nie dochodziło do niszczenia plakatów, banerów i innych materiałów wyborczych. Takie praktyki nie przestoją odpowiedzialnym ludziom, którzy chcą pełnić funkcję radnego czy prezydenta – mówił kandydat, podkreślając, że nie boi się rozmów i dyskusji. - Jeśli pan prezydent Chojniak chce, to już dziś wzywam go do debaty w cztery oczy – dodał.

 
Krzysztof Kozłowski (od 8 lat radny Piotrkowa) zaznaczył, że w mieście wiele zmieniło się w ciągu kilku ostatnich lat, ale nie wszystkie zmiany były przeprowadzane rozsądnie. - Każde przedsięwzięcie musi być oparte o realia budżetu miasta. Nie można robić dużych inwestycji na kredyt i to w roku wyborczym. To nie jest dobra droga – mówił. - Jeśli zostałbym prezydentem, to nie będzie tak jak do tej pory, że prezydent miasta zamyka się w swoim gabinecie, a zwykły mieszkaniec nie ma do niego dostępu. U mnie ważne sprawy będą załatwiane od ręki i zgodnie z prawem.


- STOP tajemnicom - życie publiczne w Piotrkowie musi być jawne, w każdej dziedzinie – mówili kandydaci SP. Drugie STOP Krzysztof Kozłowski mówi szantażom politycznym. Wszyscy zainteresowani szczegółami programu wyborczego KWW Solidarny Piotrków będą mogli uczestniczyć w spotkaniach z wyborcami, które będą organizowane we wszystkich czterech okręgach wyborczych w mieście. Daty spotkań – jak mówili członkowie SP – będą zamieszczane na stronach internetowych solidarnypiotrkow.pl i krzysztofkozlowski.pl.


Zainteresował temat?

3

10


Komentarze (53)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.10.2018 20:45

Super

11


gość ~gość (Gość)04.10.2018 22:20

Bardzo dobrze Panie Krzysku, niech te psy szczekają z komentarzy a karuzela niech jedzie dalej

108


I bardzo dobrze Przemek! ~I bardzo dobrze Przemek! (Gość)07.10.2018 08:59

Nie udało się z PIS-u, to trzeba spróbować z innej strony! Twardym trza być, nie mientkim. Tak trzymaj!

33


gość ~gość (Gość)08.10.2018 11:50

Czy piotrkow ma ubaw z tej kandydatury?

21


Don Pedro ~Don Pedro (Gość)07.10.2018 23:34

Jak dla mnie to póki co oponenci Chojniaka nie mają konkretnej wizji rozwoju miasta. Moze zaproponują coś extra np. kompleksowa rewitalizacja Bugaja z pomostem, plażą i zapleczem gastronomicznym, jakchoćby w Rawie Maz. Pojedzcie tam i zobaczcie. Nie są to fajerwerki, ale poprostu wyorzystany potencjał zbiornika wodnego pod miastem.

12


Don Pedro ~Don Pedro (Gość)07.10.2018 23:52

Panie Kozłowski. Niektórzy wyborcy słuchają pańskich wypowiedzi na sesjach. strach pomyśleć gdyby Pan był predstawicielem miasta z takim bełkotem

32


gość ~gość (Gość)06.10.2018 19:06

Kandydatura do rozważenia.Byleby nie Chojniak.Dość jego megalomanii na kredyt.Każdy inny jest dobry.

52


gość ~gość (Gość)07.10.2018 22:37

Panie Kozlowski jestes bez honoru abicji zadnych wartosci politycznych wlaziles w d..e gazecie p antoniemu zenada

11


gość ~gość (Gość)07.10.2018 17:32

Tego pana mam dosyc dowidzenia panie Krzysiu koniec pana arogancjo i hamstwa

21


Don Pedro ~Don Pedro (Gość)07.10.2018 09:45

Tylko Pani Martyna !

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat