Sobota i niedziela będą znakomite. Potem ochłodzenie

Strefa FM Piątek, 24 kwietnia 20152 6406
Weekend zapowiada się bardzo ciepło, ale w przyszłym tygodniu przyjdzie ochłodzenie. O tym, jaka pogoda czeka nas podczas najbliższych dni mówił na antenie Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.

- Sobota i niedziela będą znakomite, bez opadów deszczu. Termometry pokażą nawet 24 stopnie ciepła w sobotę i 22 stopnie w niedzielę. Ciepłe będą też noce, do 9 stopni w sobotę i 12 w niedzielę - mówił Zdzisław Cyganiak.

- Poniedziałek raczej bez opadów deszczu, a w ciągu dnia temperatura osiągnie nawet 24 stopnie. W nocy 11. Na wtorek synoptycy prognozują ochłodzenie – ma być zaledwie 12 stopni, bez opadów deszczu. Podobnie będzie w środę, ale pojawi się do tego silny wiatr. Stara mądrość ludowa brzmi: gdy w końcu kwietnia deszcz porosi, błogosławieństwo polom przynosi. W czwartek nie będzie deszczu, pojawi się sporo słońca. Temperatura osiągnie 15 stopni – mówił obserwator przyrody.

Ostatni tydzień kwietnia będzie ciepły i z małymi opadam deszczu. - Tegoroczny kwiecień przejdzie do historii jako chłodny, z licznymi przymrozkami i małą ilością opadów deszczu – podsumowuje Zdzisław Cyganiak.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

as ~as (Gość)26.04.2015 11:12

no rzeczywiscie piekna niedziela...

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.04.2015 20:27

Cytuję:
Stara mądrość ludowa brzmi: gdy w końcu kwietnia deszcz porosi, błogosławieństwo polom przynosi.


Jak tak się poskłada
że deszczu napada
to będzie mokro
zaprawdę powiadam!
;)

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat