Śmiertelny wypadek w gminie Zelów

Strefa FM Czwartek, 12 czerwca 20080 7405
Nadmierna prędkość była prawdopodobnie przyczyną śmiertelnego wypadku do jakiego doszło dziś rano w gminie Zelów.
Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia blisko dwie godziny próbowali ustalić markę samochodu, który wbił się w przydrożne drzewo - mówi aspirant sztabowy Sławomir Szymański. Do wypadku doszło na drodze z Karczm do Jamborka.

Innemu wypadkowi zapobiegli prawdopodobnie bełchatowscy policjanci pełniący służbę na drodze krajowej numer 8, Po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali motocyklistę, który jechał na obszarze zabudowanym z prędkością ponad 120-stu kilometrów na godzinę.

Okazało się, że 24-letni wrocławianin znajdował się pod działaniem narkotyków – badanie narkotesterem wykazało zawartość kokainy bądź marihuany w organizmie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań. Ponadto motocykl nie posiadał ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Trwają czynności procesowe w tej sprawie.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat