Śmiertelny wypadek w Słostowicach

Strefa FMRadomsko Poniedziałek, 09 grudnia 20193 11598
Kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes wjechał do rowu i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Niestety mężczyzna nie przeżył wypadku.
fot. KPP Radomsko

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15 na 428 km drogi krajowej nr 1 w Słostowicach. Kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie wjechał do przydrożnego rowu, po czym pojazd z naczepą przewrócił się. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego kierowcę do szpitala. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

 

Utrudnienia w tym miejscu nadal trwają. Ruch odbywa się lewym pasem ruchu. W kierunku Gdańska ruch dobywa się jednym pasem z uwagi na remontowany odcinek drogi krajowej.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jazda na suwak w tirze? hahah ~jazda na suwak w tirze? hahah (Gość)10.12.2019 10:30

" Kierowca zawodowy "

43


gość ~gość (Gość)09.12.2019 19:41

Oczywiście tylko Facebook . Chłop zawału dostał

60


gość ~gość (Gość)09.12.2019 19:36

Jezdzom z fejsbukami przed nosem to tak potem się dzieje

45


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat