Śmiertelny wypadek na S8 w Wolborzu

Strefa FMRegion Środa, 03 lutego 20212 9997
Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku na ekspresowej „ósemce” na wysokości Wolborza.

Ładuję galerię...

Do wypadku doszło na odcinku pomiędzy Studziankami a Wolborzem, na nitce w kierunku Wrocławia. Bus uderzył w bariery ochronne. Zablokowany jest jeden pas. Ruch odbywa się pasem lewym. Utrudnienia zakończą się około godziny 2.00.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)04.02.2021 14:31

Ogromna tragedia dla rodziny. Wyrazy współczucia. Ale to kolejna ofiara na tej drodze... Nie ma reguły, czy to zatłoczona krajowa 12, S8, A2 czy A1... S8 jeżdżę codziennie i jest tam dość niebezpiecznie. Beton jest trochę wyślizgany - owszem... ale to co robią niektórzy kierowcy... 120 km /h to minimum, ciężarówki jadą "na zderzakach" niekiedy ciężko się wcisnąć z lewego na prawy pas. Jedziesz lewym pasem 110-120 km/h, niecierpliwi mrugają światłami. Odcinkowe pomiary prędkości na każdej drodze A i S!!!

53


gość_yhj ~gość_yhj (Gość)04.02.2021 13:47

Natychmias s 12 bo to tego wina

16


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat