Śmiertelne potrącenie dwóch rowerzystek

Strefa FMRegion Poniedziałek, 19 października 202073 19218
Tragiczny początek tygodnia na drogach naszego regionu. Dwie rowerzystki zostały potrącone przez kierującego samochodem osobowym. Kobiety poniosły śmierć na miejscu.
fot. pakwi

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze między Trzepnicą a Bęczkowicami w gminie Łęki Szlacheckie. - Według wstępnych ustaleń piotrkowskich policjantów, kierujący audi, jadący od strony Trzepnicy w kierunku Bęczkowic, nie zachował ostrożności i najechał na tył rowerów. Śmierć na miejscu poniosły dwie mieszkanki powiatu piotrkowskiego, 66 oraz 72-latka. 28-letni kierujący był trzeźwy - mówi asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

 

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury.


Zainteresował temat?

6

2


Komentarze (73)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_amela ~gość_amela (Gość)21.10.2020 21:44

Kierowco .Jeżeli masz zamiar wyprzedzić rowerzystę zwolnij i upewnij się ze z naprzeciwka nic nie nie jedsię .zasygnalizuj kierunkowskaxem kierowcy za Tobą ze będziesz wyprzedzać.Nie pchaj się tłumomku na lewy pas jak cos jedzie z naprzeciwka.W ten sposób barany za kółkiem powodują wypadku.Niedouczone tluki

31


gość_pipi ~gość_pipi (Gość)21.10.2020 18:28

Za takie coś powinien iść siedzieć i to na długie lata!Z tym chłopakiem nie od dziś były kłopoty...

51


SM ~SM (Gość)21.10.2020 15:04

Wyrazy współczucia dla rodzin. Ogromna tragedia

20


gość_tarata ~gość_tarata (Gość)19.10.2020 17:00

Chłopak nie miał już szansy odbić, gdyby mógł daje swoją głowę że zrobiłby to nawet gdyby to on miał umrzeć. Został na miejscu,probowal reanimować te kobiety, wezwał policję i sam poddał się karze. Co ma jeszcze zrobić? Powiesić się? Będzie wam lepiej? A wszystkowiedzacym radzę swoje komentarze wsadzić sobie w tyłek.

714


gość_duch ~gość_duch (Gość)19.10.2020 18:51

...oczywiście zero wzmianki czym się zajmował i z czym tak jeździł.

71


JA ~JA (Gość)19.10.2020 15:17

Ten kierowca szalał na tej samej drodze i na drogach okolicznych przez całe lato. Strach było wyjść do sklepu obwoźnego, gdy się zbliżał. Próbując ominać inny samochód stojący przed naszą posesją wyleciał w powietrze, koła złapały przyczepność na łące, po czym wrócił na drogę.Że też nie mógł się wcześniej rozbić na jakimkolwiek drzewie.

162


dduu ~dduu (Gość)20.10.2020 13:56

Kupi grata za 3 tysiące i udaje Kubice . Dość niemieckiego złomu na wiejskich drogach! Nie stać cię na auto za min 30 tys - rowerek.

43


gość_k ~gość_k (Gość)20.10.2020 09:03

A jeszcze tydzień temu (14.10) sprawca zdarzenia wrzucał na Facebooku reklamę antyradarów, które pozwalają unikać mandatów. Los potrafi być przewrotny...

80


ja moher ~ja moher (Gość)19.10.2020 15:56

To właśnie ta młodzież, powinna być minimum raz w roku szkolona w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Audi, młody i kraksa ........ wyśmienite trio ....... młodzi ciągłe narzekają na nas, starych moherów a młodzi ?

82


gość_mk ~gość_mk (Gość)19.10.2020 13:25

Niektóre komentarze są niepotrzebne i beznadziejne, nie znam żadnej ze stron ale postawmy się w ich sytuacji, uważacie ze ten chłopak chciał kogoś skrzywdzić? Wątpię, chyba nikt z nas by tego nie chciał, ale stało się niestety i ten chłopak teraz musi z tym żyć myślicie ze będzie mu łatwo?? Jeszcze ludzie na wsi będą go męczyć ale pamiętajcie że to może spotkać każdego z nas więc apeluje o to byśmy nie oceniali nikogo, bo widzę że komentarze są niezłe, że narkotyki brał, skoro brał to czemu mu nikt nie pomógł? Np, osoba która pisała ten komentarz? Ludzie miejcie troche współczucia w sobie bo nie wiecie co was czeka, może ktoś z was w przyszłości też zrobi coś strasznego, nie wiemy co mamy pisane, także módlmy się by ten chłopak jakoś przez to przeszedł bo na pewno nie jest mu łatwo.

49