Śmierć na drodze w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 24 kwietnia 202019 56321
W piątek (24.04) rano w Al. Kopernika doszło do tragicznego zdarzenia. Na drodze zmarł poruszający się motorowerem mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczynę śmierci.

Ładuję galerię...

Jak poinformowała nas asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, kilka minut po godzinie 7 policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na jezdni w Alejach Kopernika na wysokości I Liceum Ogólnokształcącego. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i ratownicy medyczni, którzy przez blisko godzinę reanimowali mężczyznę, niestety bez skutku. Zmarłym okazał się 72-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Mężczyzna poruszał się motorowerem w kierunku Bełchatowa. Nie było żadnych świadków zdarzenia i nieznana jest przyczyna zgonu, ale wstępne oględziny nie wykazały żadnych zewnętrznych obrażeń wskazujących, że doszło do niego w skutek wypadku. Na miejscu pracuje prokurator, który ustala okoliczności zdarzenia. 

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ap ~ap (Gość)24.04.2020 09:43

Szkoda człowieka.

230


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)24.04.2020 10:17

Wykorzystaj mądrze i kochaj każdy dzień swojego życia, bo nigdy nie wiadomo czy nie jest on ostatnim dniem.

231


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat