ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Smart Kid Belt – polska alternatywa dla fotelików samochodowych

Piątek, 19 lipca 2019 2892
Urządzenie Smart Kid Belt to innowacyjna i szeroko dostępna alternatywa dla fotelików i podstawek samochodowych. Niewątpliwie jego wielką zaletą jest fakt, że urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi modelami samochodów osobowych oraz z łatwością można je zamontować lub przenieść, gdy planujemy zmianę środka transportu.

Smart Kid Belt to urządzenie dla dzieci z grup 2 i 3, czyli mieszczących się w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat i ważących od 15 do 36 kg.

 

 

Zasada działania urządzenia jest niezwykle prosta - wpinamy je w pas bezpieczeństwa i odpowiednio dostosowujemy długość w odcinku lędźwiowym oraz obojczykowym do wzrostu dziecka. Brak prowadnic dolnych (tak jak w fotelikach dla starszych maluchów) umożliwia bezpośrednie dopasowanie do ciała dziecka. Ograniczamy tym samym bezwładność ciała i redukcje przeciążenia, która jest dla nas bardzo niebezpieczna.


Smart Kid Belt a bezpieczeństwo
Urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa ECE 4404, tak jak wszystkie foteliki dziecięce i podstawki. Ponadto posiada certyfikację FMVSS213, CMVSS213 oraz badania CPSC, CPSIC.

Wybierając Smart Kid Belt możemy być pewni że wszystko jego użytkowanie jest w pełni zgodne z przepisami ruchu drogowego (art. 39 Kodeksu Drogowego pkt. 3) nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich innych państwach objętych zakresem sprzedaży urządzenia.

 

Gdzie możemy kupić Smart Kid Belt?
Urządzenie Smart Kid Belt w przeciwieństwie do fotelików i podstawek samochodowych, znajdziemy w ogólnodostępnej siatce dystrybucji w Polsce, a nie tylko w specjalistycznych sklepach. Dostępność jest dość wysoka - oprócz głównej strony producenta www.smartkidbelt.com możemy zakupić je w trasie np. zjeżdżając na tankowanie auta na stacji paliw Orlen. Serwisy takie jak Allegro, czy Ceneo również oferują sprzedaż tego urządzenia. Natomiast odwiedzając centrum handlowe, możemy znaleźć Smart Kid Belt w sklepie z artykułami dla dzieci takimjak np. Smyk. Opisywane urządzenie przytrzymujące jest dostępne nawet na Poczcie Polskiej.


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat