Służba Więzienna zatrzymała pijanego kierowcę

ePiotrkow Wtorek, 13 sierpnia 20196 6250
Służba Więzienna zawsze czujna. Funkcjonariusze powstrzymali pijanego mieszkańca Łodzi, który po tym jak nie mógł wejść do piotrkowskiego aresztu „na widzenie” z synem, próbował odjechać samochodem sprzed jednostki penitencjarnej przy ul. Wroniej.
por. Cezary Jabłoński, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Piotrkowie

Dzięki czujności funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim udało się wyeliminować z ruchu pijanego kierowcę. - W sobotę 10 sierpnia do piotrkowskiej jednostki penitencjarnej zgłosił się ojciec, który chciał podać paczkę i odwiedzić swojego tymczasowo aresztowanego syna - mówi por. Cezary Jabłoński, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Piotrkowie. - Funkcjonariuszka, przyjmująca zgłoszenia na widzenie, poczuła od niego woń alkoholu. Poinformowała o tym dowódcę zmiany, który przyszedł do biura przepustek porozmawiać z osobą ubiegającą się o wejście na widzenie. Dowódca podzielał spostrzeżenia funkcjonariuszki i poinformował nietrzeźwego mężczyznę, że jeżeli będzie chciał wejść na widzenie, to niezbędnym będzie wezwanie funkcjonariuszy policji celem przeprowadzenia badania alkomatem. Mężczyzna był agresywny, zrezygnował z widzenia i opuścił budynek aresztu. Był jednak obserwowany przez funkcjonariuszy i gdy okazało się, że wsiada do samochodu i uruchamia silnik, został natychmiast powstrzymany.

 

Funkcjonariusze Służby Więziennej zgasili silnik, odebrali mężczyźnie kluczyki i przekazali go funkcjonariuszom policji. Po badaniu stwierdzono u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności z pijanym kierowcą prowadzi policja.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.08.2019 10:14

Nie odjechał to na zaskoczą mu
Tylko odpalił samochód.

29


gość ~gość (Gość)13.08.2019 08:34

Podjedź najpierw do księgarni po słownik ortograficzny.

71


gość ~gość (Gość)13.08.2019 08:00

Szlachta z miasta Łodzi

52


gość ~gość (Gość)13.08.2019 07:49

Sam podjechał by go aresztować brawo panowie

81


gość ~gość (Gość)13.08.2019 07:48

Teraz to już na pewno spotka się z synem. Jak to było w CK Dezerterzy... do paki z nim!!! Haha

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat