Ślubowanie pierwszaków w szkołach w gminie Grabica

ePiotrkowRegion Czwartek, 22 października 20200 1443
We wrześniu rozpoczął się nowy rok szkolny, w związku z pandemią zabrakło jednak wspólnego spotkania całej społeczności szkolnej. Nieco więcej szczęścia mieli uczniowie klas pierwszych. Ich powitanie w murach szkolnych było bardziej uroczyste.

Spotkali się z wychowawcami, rodzicami oraz dyrekcją w salach gimnastycznych, gdzie odbyły się ślubowania. Przy zachowaniu wszelkich procedur sanitarnych w Szkole Podstawowej w Szydłowie i w SP w Brzozie, w strojach galowych, pełni zapału do nauki najmłodsi uczniowie dostąpili zaszczytu pasowania na ucznia. Od tej chwili stali się prawdziwymi uczniami ze wszystkim przywilejami i obowiązkami uczniowskimi. Wszyscy uczniowie klas pierwszych zobowiązali się być pilnymi w nauce i wzorowymi w zachowaniu. Obiecali także godnie reprezentować dobre imię swoich szkół.

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Grabicy) 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat