Słonecznie i świątecznie w Rynku Trybunalskim

ePiotrkow Niedziela, 14 kwietnia 20199 7143
Był wielkanocny żur, stoiska, gdzie można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, była Miejska Orkiestra Dęta i oczywiście nieoceniony Tomasz Balcerek w roli prowadzącego. Taki był tegoroczny Jarmark Wielkanocny.

Ładuję galerię...

Jarmark Wielkanocny rozpoczął się o 10.00. W sercu Starówki stanęło kilkanaście stoisk, na których można było kupić głównie ozdoby świąteczne. Stoisko wystawił również Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK, gdzie można było kupić przedmioty wykonane przez członków Klubu Seniora oraz dzieci z warsztatów artystycznych. Pieniądze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone dla najbardziej potrzebujących seniorów.

 

- Mamy w ofercie ozdoby wykonane ze wstążki atłasowej metodą kanzashi i przedmioty wykonane na szydełku – powiedziała nam Aneta Stępień, której stoisko odwiedziliśmy w niedzielę. - Są jajka, buciki, ubranka dla dzieci do chrztu, poza tym mamy oczywiście stroiki świąteczne, kurczaczki, serwetki do koszyczków. Największym zainteresowaniem cieszą się wyroby szydełkowe.

 

Poza świątecznymi ozdobami można było też kupić miody, chrzan tarty, sery, wyroby cukiernicze.

 

Jarmarkowi, podobnie jak w ubiegłym roku, towarzyszyła część artystyczna. Przed publicznością wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta (pod wodzą Roberta Fijałkowskiego) oraz zespoły ludowe. Nie zabrakło także warsztatów plastycznych dla dzieci oraz konkursów i zabaw dla publiczności. Na mieszkańców czekał również poczęstunek - świąteczny żur.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

NON ~NON (Gość)15.04.2019 10:06

Jakie miasto taka impreza. Zdjęcie nr 6 robi robotę. Typowo tematyczny asortyment stoiska.

31


gość ~gość (Gość)14.04.2019 22:11

Osoby odpowiedzialne w mieście za promocję jak zwykle dały pokaz tego, jak nie należy przygotwywać imprez miejskich. Naprawdę przydzielcie organizację takich imprez uczniom szkół podstawowych, pokażą wam jak to się robi. Nieudolność osób odpowiedzialnych za promocję miasta jest porażająca.

82


gość ~gość (Gość)14.04.2019 21:42

Byłam, widziałam i jak zwykle żenada..O 16.00 już się zamykali, choć i tak nie było nawet przy czym się zatrzymać. Zaliczone i do następnego razu..Szkoda czasu wystawców..

94


gość ~gość (Gość)14.04.2019 21:06

Ten portal to kpina, zaglądam tu codziennie i albo faktycznie nie widzę i nie umiem czytać albo po prostu nie było żadnej informacji o tym targu wielkanocnym. Godz 21.04 patrzę i widzę że jakaś atrakcja była w mieście i oczywiście info dopiero po, ale to nie pierwszy raz się wam zdarza. Normalnie bezsens. Ktoś kto tam pracuje niech poszuka sobie innej roboty bo na tej się nie zna.a portal do zamknięcia.

08


alfred ~alfred (Gość)14.04.2019 21:39

Niektórym komentującym potrzebne są okulary. TU BYŁA ZAPOWIEDŹ https://www.epiotrkow.pl/news/Wielkanocny-zur-i-konkurs-palm.-Zapraszamy-na-Rynek-,35382

80


mamtog ~mamtog (Gość)14.04.2019 20:52

Fajna informacja szkoda że jak zwykle po fakcie

18


gość ~gość (Gość)14.04.2019 20:38

Tragedia z tym jarmatkuem

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat