Słodka nagroda dla miłośników zakupów w Focus Mall

Czwartek, 18 czerwca 20200 1287
Focus Mall od roku nagradza swoich klientów za zakupy. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację SEZAM, rejestrować paragony i wybierać spośród dziesiątek nagród. Tylko w sobotę, 20 czerwca, na uczestników programu czeka limitowana nagroda – miód z MiODNEJ Pasieki na dachu Focus Mall!

Galeria Focus Mall dba o to, aby zakupy były jeszcze przyjemniejsze. Centrum handlowe zachęca odwiedzających do skorzystania z programu lojalnościowego SEZAM - jego użytkownicy rejestrują paragony za zakupy, zdobywają punkty i wymieniają je na upominki lub bardziej wartościowe nagrody. Nawet codzienny wypad na zakupy może zaprocentować bonusem w postaci nagród! W puli prezentów znajdują się, m.in. małe AGD, zaproszenia do restauracji, galanteria, zabawki czy biżuteria. Akcją są objęte wszystkie salony i punkty usługowe na terenie galerii. Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

 

Pracowite pszczółki z Focus Mall

 

Z okazji pierwszej rocznicy SEZAMu, galeria Focus Mall przygotowała limitowaną nagrodę – naturalny miód wielokwiatowy ze swojej pasieki!

 

5 uli pojawiło się na zielonej części dachu Focus Mall w 2019 roku. Każda pszczela rodzina to ok. 50 tys. osobników, co daje łączną sumę ćwierć miliona pszczół! Celem akcji jest ochrona zapylaczy w miejskim środowisku.

 

W tym roku odbyło się pierwsze pełne miodobranie, podczas którego zebraliśmy aż 31,5 l miodu wielokwiatowego. Rozlaliśmy go do 150 słoiczków o pojemności 210 ml. Postanowiliśmy, że w pierwszej kolejności przekażemy je naszym Klientom – zasilą one katalog nagród Sezamu. To jedyny sposób, by uzyskać miód wyprodukowany przez nasze pszczoły! Zbiorami z kolejnych miodobrań podzielimy się z pracownikami naszego centrum, najbliższymi kontrahentami oraz oczywiście Klientami – deklaruje Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager, NEPI Rockastle.

 

3 kroki do nagrody: pobierz, skanuj, wygrywaj!

 

SEZAM jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Już pobierając aplikację i rejestrując się, użytkownik na start dostaje aż 100 punktów. Kolejne zdobywa skanując (przy pomocy aparatu w telefonie) paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie CH Focus Mall. Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród i podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać tę wymarzoną. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy Focus Mall mogą wcześniej wybrać, czy zdecydują się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczą punkty na bardziej wartościowe nagrody. Aplikacja pozwala też zapoznać się z promocjami w lokalach na terenie galerii.

 

Jak zdobyć miodny miód z pasieki na dachu centrum? Słoiczki z miodem będą wydawane wyłącznie w sobotę 20 czerwca w godzinach 14:00-19:00 na stoisku zlokalizowanym na parterze naprzeciw Apteki, za jedyne 130 punktów. Oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych, jak i nowych uczestników programu – dzięki 100 punktom „na start”, do odbioru nagrody limitowanej wystarczy jeden paragon na kwotę 30 zł. Osobom mniej obytym z aplikacjami, hostessy pomogą zainstalować i skonfigurować SEZAM, pokażą też, jak zeskanować paragon.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat