Śledztwo zakończone, niejasności zostały

Strefa FMKraj Poniedziałek, 12 marca 20184 4974
Ponad rok temu w wypadku zginął poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski, a Prokuratura Okręgowa w Łodzi wciąż nie ustaliła szczegółów dotyczących tego zdarzenia - informuje "Wprost".
fot. Adrian Grycuk

Nadal nie wykluczono udziału osób trzecich, nie rozwiązano zagadki akumulatora, który znaleziono 20 metrów od pojazdu mimo zamkniętej maski. Wątpliwości budzi też prędkość, z jaką uderzył ford transit w samochód posła Wójcikowskiego. W toku śledztwa udało się rozwiązać kwestię przerwanego przewodu hamulcowego oraz rozwiano wątpliwości, że gdyby pomoc medyczna byłaby udzielona szybciej, posła Kukiz '15 udałoby się uratować.


Prokuratura Okręgowa w Łodzi oficjalnie zakończyła śledztwo 1 marca.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.03.2018 15:19

Winna brzoza lub cos podobnego,ale szkoda czlowieka.Bedzie komisja sledcza,zaplacimy za nia bedzie miesiecznica i pomnik.

45


zdecydowany ~zdecydowany (Gość)12.03.2018 09:35

Ja bym tam jeszcze przeczesał agentów KGB, CIA oraz Mosadu, czy to nie oni maczali w tym palce. Gdyby nie chcieli zeznawać, to wysłałby na Łubiankę GROM czy innych najemników.

58


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat